RuyaTabirleri.com

Rüyada Saç Toplamak

Rüyada saç toplamak, kişinin eline yüzüne bulaştırdığı bir işi toparlamak için gayret sarf edeceğine ancak bir türlü işin içinden çıkamayacağı için sorumluluğu üzerine almak zorunda kalacağına alamettir. Yapılan bir yanlış sonucunda bir anda insanların gözünde hiç de hoş olmayan bir kişilik olarak anılmaya başlanılacağını, söylenen sözlerden dolayı sevimsiz bir duruma düşüleceğini ve özellikle çalışma ortamında sevilmeyen ve her zaman yalnız bırakılan biri haline gelineceğini bildirir. Hataların kişiyi sürüklediği yerin geleceğine de olumsuz yansımalara neden olacağına alamet olan rüya, nişan veya söz bozan kişilerin yeniden bir araya gelmek için görüşmelere başlaması ancak aynı sorunlar yüzünden tekrar tekrar ayrılma kararı alacaklarına da tabir edilir.

Rüyada Uzun Saç Toplamak

Çok uzun saçları olduğunu ve topladığını gören erkekler İslam inancına göre sünnetleri dikkate alarak yaşarlar. Her hareketleri ve konuşmaları ile pek çok kişiye örnek olan rüya sahibinin ehli sünnet biri olduğuna da işarettir. Bir bayanın uzun saçlarını topladığını görmesi ise evli kişilerde kayınvalide ile olan sorunların düzelme yoluna gideceğine, eşinin çapkınlık sorunları olanların yeniden eskisi gibi mutlu bir karı koca hayatı yaşayacaklarına alamettir. Bozulan işlerin toparlanması ve eski düzene kavuşmak olarak yorumlanan rüya genellikle olumlu gelişmeler olacağının habercisidir.

Rüyada Saç Toplayıp Sonradan Açmak

Önceden verilen bir karardan vazgeçileceğine, nişanlanan kişilerin nişanlarında sorunlar çıkacağına ve evlilik hayallerini ertelemek zoruna kalacaklarına mecburi bir hizmet veya iş ile ilgili bir konu yüzünden bulunulan ilden başka bir şehre gitmek zorunda kalınacağına alamet eder. Kaybedilenlerin yerine daha iyilerini koymak adına çaba gösterileceğine de tabir edilir.

Rüyada Saç Toplamanın Psikolojik Yorumu

Fikirlerinde belirli bir odaklanma sorunu yaşayan ve bir türlü karar veremeyen, yapmak istediklerini sürekli ertelediği için her gününü biraz daha mutsuz ve karamsar yaşayan kişilerin ruh hallerine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!