RuyaTabirleri.com

Rüyada Saç Yapmak

Rüyada saç yapmak, henüz evlenmemiş kimseler için, çevresinin ön ayak olacağı düzgün bir insanla tanışıp dünya evine gireceği şeklinde yorumlanır. Evli bir bayan için eşiyle beraber çıkacağı bir yolculuğa, kutlamaya veya değerli bir hediye alıp sevineceğine tabir edilir. Bir erkeğin saçını yaptığını görmesi ise, çevresi tarafından hoş karşılanmayan ve pek çok dedikoduya neden olacak sözler sarf edilmesine işarettir. Saç yapmak yakın zamanda gelecek güzel ve sevindirici bir haber yüzünden büyük bir kutlama yapılacağına, kişinin hayatının değişeceğine işaret eder.

Rüyada Saç Yaptırmak

Kendi mutluluğu için her şeyi yapan, sevdikleri için türlü fedakarlıklardan kaçınmayan kişileri ifade eden rüya, çabaların sonuç vermesi, ikili ilişkilerde mutlu bir sürece girilmesi ve iş yaşantısında da emeklerin sonucunun alınmaya başlaması olarak yorumlanır. Bir kadın saçını bir erkek kuaförüne yaptırdığını görürse, utanç verici bir durumla karşı karşıya kalır ve evliliği tehlikeye girer.

Rüyada Kuaförde Saç Yaptırmak

Kuaföre giden bayan evli ve yetişkin bir çocuğu varsa, görücü gelir ya da görücüye gidilir. Bekar kişiler için de söz veya nişan gibi bir olayın müjdesini verir. Erkeklerin kuaförde saç yaptırmaları ise ahlaken alacakları eleştiri ve duyacakları kötü sözler olarak nitelendirilir. Çalışma hayatı için maaşa gelecek olan zammı da işaret eden rüya, başarılı bir geleceği de tabir eder.

Rüyada Saç Yapmanın Psikolojik Tabiri

Rüyasında saç yaptığını gören kimsenin, cinsel açıdan kötü bir hayata sahip olduğundan sürekli olarak bu meselelere kafa yorduğunu, kendisini yetersiz bulduğu için komplekse girdiğini simgeler. Rüyada saç yaptırmak aynı zamanda herkes tarafından beğenilmek arzusu içinde olunduğunu ve güzel görünmek uğruna yerli yersiz hareketler yapıldığına da tabir edilir. Psikolojik olarak estetik görüntüye çok fazla değer verilmesi ve kişiliğin arka planda kalması olarak da tabir edilen rüya, kişinin çok büyük bir egoya sahip olduğunun da altını çizer.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: