RuyaTabirleri.com

Rüyada Saç Yaptırmak

Rüyada saç yaptırmak, rüyayı gören kişiye bağlı olarak farklı şekillere yorumlanır. Rüyayı gören kişi eğer genç bir kız ise, arkadaş çevresi içinden karşısına çıkacak çok hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine ve çok mutlu olacağına delalet eder. Eğer rüya sahibi, evli ya da yaşlı bir kadın ise, yaşadığı üzüntülerden ve sıkıntılardan çok yakın bir zamanda kurtulacağına ve ferahlığa çıkacağına işaret eder. Aynı zamanda, bir kadının erkek bir erkeğin kadın kuaförüne gitmesi, bu kişi hakkında çıkarılacak ve çok kötü olaylara sebep olacak bir dedikoduya alamet eder.

Rüyada Saç Yaptırdığını Görmek

Rüyada saç yaptırmak ile aynı anlama gelmektedir. Rüya sahibi, genç bir kızsa hayırlı bir kısmet ile yakın bir zamanda dünyaevine gireceğine ve çok mutlu olacağına rivayet eder. Diğer kadınlar içinse hayatlarını zindan eden sorunlardan Allah’ın izni ile kurtulacaklarına tabir edilir.

Rüyada Kuaförde Saç Yaptırmak

Bu rüyayı genç bir kız görürse, günlük hayatı içerisinde karşısına çıkan bir kişi ile kendisine çok hayırlı ve mutlu bir yaşam sürecek bir evlilik yapacağına delalet eder. Bu rüyayı başka kadınlar görürse içinde bulundukları sorunlardan ve dertlerden yakında herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacaklarına işaret eder. Ayrıca, bir kadının erkek kuaföründe bir erkeğin de kadın kuaföründe saçlarını yaptırması çok üzücü olayların yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada Kuaföre Gitmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok kötü günler geçirmesine sebep olacak olayların yaşanacağına ve bu olayların yaşanmasının sebebinin de etrafında bulunan ve hiç yarar sağlamayan insanlar olduğuna yorumlanır.

Rüyada Saç Görmek

Rüyayı gören kişinin, çok hayırlı işler gerçekleştireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve rahat ve uzun bir hayat yaşayacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada saç görmenin çok ayrıntılı olarak anlatıldığı rüya tabirini Rüyada Saç Görmek ve Rüyada Saç Kestirmek sayfalarımızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Saç Yaptırmak İle İlgili Rüyalar;

  1. zeynep (14 Ocak 2014 saat: 09:14)

    rüyamda hoşlanıpta bir türlü açılamadığım kişiyi görüyorum bu kişi aynı zamanda benim çok uzaktan bir akrabam. Eskişehire geliyo ve nasıl oluyosa birden sevgili oluyoruz. sürekli gülümseyyerek konuşuyoruz ve hakkımızda hiçbirşey bilmediğimiz için sürekli birbirimize sorular soruyoruz ben ona nerede çalıştığını soruyorum oda torna atölyesinde diyo. ve aslında gerçekte yaptığı işle hiç alakası yok. ve Ankaraya dönuyo benim ailem dayılarım teyzelerim anneannemde toplanmışız ve onlar bılmediği için ben onun adına abi eklereyerk diyorum ıkı gun oldu gideli döndüğünde haber vermedi diyorum babamda çocuk akşamları bi yerde şarkı söyluyormuş seninle mi uğraşsın vardır onun bekleyeni diyo bende üzülerek mutfağa geçiyorum elimde telefon çok sinirleniyorum ona hakaret emek geçiyor içimden ama önce arkadaşlarma sorup onların fikrini almak istiyorum.

  2. melek (05 Ocak 2014 saat: 15:47)

    ben ruyamda sevgilimle evlenyodum ama benım ailemın maddı durumu çok kotuymus. sevgilimin ailesi bna 100 tl kagıt para takyodu. benım annemde 100 lira bozuk para takyodu. ben kır beyazı gelınlık giymistim evin onu biraz kalabalıktı sonra kofore gittik kardesımın ve benım saçmı yaptırmayı. sonra kardesımın dugunde gıycek kıyafetı yoktu ona kıyafet bulduk. bu ruyanın anlamı nedir ?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,