RuyaTabirleri.com

Rüyada Saç Yıkamak

Rüyada saç yıkamak, hayırlı ve güzel gelişmeler yaşamaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin geleceği ile ilgili kurduğu hayallerini ve gerçekleştirmek istediği planlarını hayata geçirmek için cesaretini toplayarak çok büyük ve önemli atılımlar yapacağı, hayatına ve düşünce tarzına yeni bir yön vereceği, geçmişini arkasında bırakarak bambaşka bir hayata merhaba diyeceği anlamına gelir.

Rüyada Saç Yıkadığını Görmek

Rüyayı gören kişinin hayata karşı bakışını ve algısını değiştirecek bazı olayların yaşanacağına, kişinin bundan sonra çok daha farklı bir yaşam süreceğine, kendini her konuda geliştireceğine ve hayatında kendisi için dönüm noktası sayılacak kararlar alacağına rivayet edilir.

Rüyada Başkasının Saçını Yıkadığını Görmek

Rüya sahibinin çevresinde yaşanacak olan yeniliklere sıkıntı çekmeden kolaylıkla ayak uyduracağı, zamanın gerisinde kalmayacağı, sadece yaşam tarzını değil, kafasını da değiştireceği şeklinde tabir edilir. Rüyayı gören kişi için hayır ve uğur getirecek atılımlar yapacağına işaret eder.

Rüyada Arkadaşının Saçını Yıkadığını Görmek

Bu rüya da tıpkı rüyada başkasının saçını yıkadığını görmek gibi tabir edilir ve rüyayı gören kişinin etrafında olan biten bazı değişimlere kayıtsız kalmayacağına, bu durum karşısında takındığı tavrın kendisine çağdaş ve modern bir bakış açısı kazandıracağına alamet eder.

Rüyada Yıkanmak

Arınmak ve rahatlayarak huzura kavuşmak ile yorumlanır. Rüya sahibinin kendisini mutsuz, hasta, üzgün ve kederli hissetmesine neden olan her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşacağına, ruhunun esenlik bulup aydınlanacağına ve şifaya kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Banyo Yapmak

Rüyada banyo yapmak hayırlara yorulur ve rüyayı gören kişinin geçim derdinin biteceğine, maddi imkânlarının artacağına, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine böylece kişinin hem ruhsal hem de fiziksel açıdan kendini çok iyi ve rahat hissedeceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada saç görmenin çok ayrıntılı olarak anlatıldığı rüya tabirini Rüyada Saç Görmek ve Rüyada Saç Kestirmek sayfalarımızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Saç Yıkamak İle İlgili Rüyalar;

 1. neslihan (12 Temmuz 2014 saat: 02:35)

  Rüyanda başima bir kaza gelmiş ama ne olduğunu bilmiyorum çenem uyuşmuş konuşamıyorum hareket ettiremiyorum sonra karanlık bir havada yağmur yağacakmiş gibi sanki halam leğen ve su hazirlamiş bana gel saçlarini yıkicam diyor ben kendim yıkyamiyorum zaten çenemden dolayı ben yanina gittim oturdum başimi eğdim sonra su dokneye başladi halam saçlarima iki 3 kase su döktukten sonra yeter dedi bu kadar bende aldim kendim suyu dökmeye vaşladim ve yavaş yavaş çenemin çözuldüğü farkettim daha fazla dökmeye vaşladim ve su bitti kalktim biraz dolaştim çenemi oynatabiliyordum artik halamla konuştum bk çenem çözüldü artik konuşuyorum çenemi oynatabiliyorum dedim

 2. özge erten (01 Temmuz 2014 saat: 02:53)

  Kuzenimle bisikletle konyaya gidiyoruz orda eğlenip gezmeyi düşünürken büyük bir caminin önünden geçiyoruz ordan annem ve beş yaşındaki kardeşimin çıktığını görüyorum annemden para istiyorum kuaföre gitmek için bana kağıt beşlikler halinde yirmi lira veriyor ve ben beğenmeyip bu yetmez deyip yere atıyorum ve özürlü bir çocuk tekerlekli sandalyede annesi ile yanımıza geliyor yetişkin erkek özürlü bana diyor kii neden beğenmiyorsun böyle yapma annene diyor ve parayı yerden alıyor annemde ona yirmi lira daha veriyor çocuğun annesi gülümsüyor sevinçli bi halde. kızıyorum bana az verdin ona nasıl kırk lira verirsin diye annem bu kez de on lira daha az veriyor ve ordan ayrılıp İstanbul a düğünüme bi gün kala yetişiyorum kuaföre gitmek için yola koyulduğumda bir büyük kurt köpeği bana saldırıyor yavrusu da var ama o bişey yapmıyor koşarak eve kaçıyorum ama yatağıma kadar gelip elimden kolumdan beni yiyor ve dişleri kalbimde saplı kalıyor çıkartmaya çalıştıkça canım yanıyor ve ailemin yanına yardım istemeye gidiyorum herkes orda düğünüm için beni bekliyor ve öyle görünce hastaneye ameliyata ambulansla yetiştiriyorlar düğünüm kalıyor.
  Gerçekten düğünüm var iki ay sonra ve bu rüya beni çok etkiledi acıyı gerçekten hissetim etkisinden kurtulamıyorum ne olur yorum yapın..

 3. gülcan (19 Haziran 2014 saat: 08:31)

  rüyamda erkek kardeşimin nişanlısının saçını yıkıyorum yerler çok ıslak çoraplarla basıyorum ayaklarım ıslanıyor daha sonra suyu döktüğümde yandım diyor soğuk su ilave ediyorum bu seferde çok soğuk diyor sinirleniyorum fakat bir şey diyemiyorum daha sonra erkek kardeşim geliyor gelinimiz saçını örtüyor çekiniyor erkek kardeşim ise abdest alıp yanımızdan giderken uyandım yorumunuzu sabırsızlıkla bekliyorum

 4. erva iskender (31 Mart 2014 saat: 13:17)

  saçlarım kirlenmiş ama ben çarşıya çıkmışım bi kuaföre selvinin yanına gideyim de saçlarımı yıkasın diyorum gidiyorum bu saçlarımı yıkıyo ama saç yıkama koltuğunu ıslatıyor saçlarımı ayakta başımı eğerek yıkıyo. sonra ordan çıkıyorum yanımdaki bi kızla yemek almaya gidiyorum ama para yetmiyor onu kuaföre çantamdan para almaya gönderiyorum. gelirken 1 tl getiriyo. o gelene kadar ordaki çalışanlarla konuşuyorum. ama o kadar çok ses varki yani nereye bakacağımı şaşırıyorum. çok kalabalık etraf.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,