RuyaTabirleri.com

Rüyada Saç Yolmak

Rüyada saç yolmak, kişinin servetinin elinden gitmesine, yaşayacağı bazı zorluklara ve maddi anlamda bazı sıkıntılarla baş etmesine işaret eder. Saç yolmak genellikle gören kişi için bazı zorlukların habercisidir. Yakın zamanda bazı tatsız olaylarla karışılacağınıza, insanlarla aranızda çıkacak tartışmalara ve problemlere de yorumlanır.

Rüyada Saçlarını Çekmek

Rüyada saçlarını çeken kimse yaşayacağı bir sıkıntı sonrasında kederlenir ve umutsuzluğa düşer. Saç çekmek, manevi eksikliğe, kişinin dünyevi olana fazla rağbet edip sadece dünya hayatı için uğraşmasına, ahireti unutup manevi anlamda derecesinin düşmesine de işaret eder.

Rüyada Saçları İle Oynamak

Rüyada saçları ile oynayan gerçek hayatta dünyevi zevkler peşinde koşar ve dünya hayatının nimetlerinden yararlanır. Bazen de bu rüya gören kişinin boş işler peşinde koşup, faydasız kimselerle arkadaş olmasına ve bu arkadaşlıkları sonucunda da sıkıntı yaşamasına, bazen başına gelecek bir musibete işarettir. Bu rüya bazı tabircilere göre ise iş hayatında girişimde bulunmaya yorumlanır.

Rüyada Saçların Dökülmesi

Böyle bir rüya gören kişi için toplum içinde küçük düşmeye, bazı hatalar yapıp herkesin önünde rezil olmaya, insanlar arasında kötü bir isimle anılmaya da delalet eder. Bu rüya bazen de zengin kimseler için fakirleşmeye ve servetini kaybetmeye de yorumlanır.

Rüyada Saçlarını Temizlemek

Rüyada saçlarını temizleyen kişi eski hatalarını bırakıp kendisine yeni bir başlangıç yapar. Bu rüya günahlardan kurtulmaya, bütün kötü fiillerine tövbe edip karakter ve ahlak anlamında yücelmeye ve manevi anlamda derecenin artmasına işaret eder.

Rüyada Saçların Kır Olması

Rüyada saçlarını kır olarak gören kişi, bir olaydan dolayı endişelenir ve bazı konularda korku yaşar. kır saç bazen de merhamete, kişinin kalbinin temizlenmesine, daha vicdanlı olmaya ve insanlara karşı acıma duygusunun gelişmesine işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Saç Yolmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Serap (09 Ekim 2015 saat: 11:41)

    Ben ruyamda yere yatmis yasli bir at gordum sahibi basinda kirbacliyordu.dayanamadim adamin yanina gidip bagirarak yapamamasi gerektigi gibi seyler anlatip aglamaya basladim.adam durdu ve orada bir sürü at oldu birdebire hepsi de yasliydi guya onlari oldureceklerdi.ama atlar bundan rahatsiz degillerdi.sanki bu onlara yeniden dogus ve kurtulus getirecekmis gibi.sanirim ortada toplanmis killi derileri vardi bende sadece sacimin arkasindaki tam tepedeki killarin birazini yolarak oraya biraktim onlar icin yalniz birakirken killarimin icinde kucuk sinek yada bit gibi bir seyler vardi.daha sonra eve gidebiliriz dedim yanimdakine rahatlikla ve uyandim.

  2. Büşra özer (25 Eylül 2015 saat: 11:49)

    Evde bana zarar vereceğini düşündüğüm , daha önceden de rastladığım /tanıdığım mavi gözlü bi kız vardı . bu kıza eziyet ediyor , saçalarını yoluyordum hatta yakıp öldürmek bile aklımdan geçiyordu . bu sanki bana verilmiş bi emir ben bu şahsı öldürmek zorundaydım . olayın gerçekleştiği yer evimdir.o kızın saçlarını yolup yerdr sürükledim. daha sonra zil çalıyo ve eziyet ettiğim baygın şekilde yatan kişi ayaklanıp kapıya doğru gitmeye çalışıyor. Kapıyı açıyorum ve kardeşimin arkadaşı bişey istiyo . onu gönderiyorum ve ablama onu/o kızı asmasını istiyorum. Olaydan sonra ablama astın mı diye sorduğumda ben hiç bişey yapmadım kendisi astı kendini dedi. O kişi canlanıyo ve Nasıl olur bilmiyorum ama o asılan eziyet gören kişinin daha sonra 4 yaşındaki erkek yeğenim olduğunu anlıyoruz ona eziyet ettiğim için çok pişman oluyo. Onun saçlarını okşayıp öpüyordum.daha sonra ailemle yeğenim ölmüş gibi davranmamız gerektiği konusu hakkında münakaşa yapıyordum.

  3. Entiqe (26 Temmuz 2015 saat: 13:23)

    Ben ruyada bir sebebden saclarımın dokuldüğünü gördüm saclarımı ne kadar cekiyorsam o kadar elimde kalıyor ve sonra cekmiyorum saclarımın yarısı kalıyor sonra da yere dokulmuş olan saçlarımı topladım bu saçlAr çok güzel benim saçımın renginden farklıydı

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,