RuyaTabirleri.com

Rüyada Saçı Uzun Görmek

Rüyada saçı uzun görmek, kişinin ömrünün uzamasına, eğer yeni bir işe başladıysa bu çalışmalarında başarılı olup karşılığında da mükâfat görmesine yorumlanır. Uzun saç genellikle başarı, kazanç, bereket ve bolluk gibi olumlu şekillerde yorumlanmaktadır.

Rüyada Erkekte Uzun Saç Görmek

Gerçek hayatta saçları kısa olan bir erkeğin rüyada saçlarını uzamış görmeniz, o kişinin işlerinde yaşayacağı bazı sıkıntılara ve zorluklara, istediği sonucu elde edememesine ve bu nedenle de mal ve itibar kaybetmesine işarettir.

Rüyada Uzun Saçların Dökülmesi

Rüyada uzun saçlarınızın olduğunu fakat bir müddet sonra bunların döküldüğünü görmeniz, sizin için hayırlı sandığınız ve çok istediğiniz herhangi bir şeyin aslında hayırlı olmamasına ve bu dileğinize ulaştığınızda sıkıntı yaşayacağınıza işarettir. Bu rüya bazen de kolaylıktan sonra bazı meşakkatler yaşamaya, sıkıntı ile elde edilen mala da yorumlanabilir.

Rüyada Uzun Saç Yıkamak

Rüyasında saçlarının uzun olduğunu ve onları yıkadığını gören kimse hayatını güzel ve hayırlı işlerin peşinde geçirir. Bu rüya doğru tercihlerinizin sonucunda ömrünüz boyunca daima rahat bir şekilde yaşayacağınıza ve sıkıntı yüzü görmeyeceğinize işarettir.

Rüyada Uzun Saçları Örmek

Rüyasında uzun saçlarını ören kişi birden fazla işi aynı anda yapar ve her birisinde de başarı sağlar. Bu rüya sizin için yoğun bir dönemin başladığının habercisidir. İş hayatınızda ve özel hayatınızda yaşayacağınıza bu yoğunluktan solyı kendinize ve çevrenize fazla vakit ayıramayacağınızı gösterir.

Rüyada Kıvırcık Uzun Saç Görmek

Bu rüya bekarlar için kendisine uygun bir kısmetin çıkmasına ve kısa sürede evlenmelerine; evliler için ise başarıya ve takdir görmeye işarettir. Bazı alimlere göre rüyada görülen kıvırcık ve uzun saç bazı işlerin çetrefilleşmesine ve bazı konularda sıkıntı yaşamaya işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Saçı Uzun Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. havva (25 Aralık 2014 saat: 03:57)

    Rüyamda ölen babam gözümü öp diyor öpüyorum gülüyor sesli bisekilde oğlum ve kızım yanimda oğlum kaka yapıyor iki defa kicindan çıktığını görüyoruz sonra oğlumun saçları uzun oluyor o kakayi saclarina sürüyor tel tel kızım da onu tutuyor oğlum 2 yaşında küçük

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,