RuyaTabirleri.com

Rüyada Saçın Uzadığını Görmek

Rüyada saçın uzadığını görmek, ömrün uzamasına, talihin artmasına her anlamda güzel ve hayırlı bir geleceğe işaret eder. Rüyada saçın uzaması genellikle hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Böyle bir rüya gören kimse mal ve mülk sahibi olur, maddi sıkıntılarından kurtulup ferahlar, bayanlar için bu rüya daha çok evliliğe ve önüne çıkacak kısmete işarettir.

Rüyada Saçların Ayaklara Kadar Uzaması

Rüyasında saçlarının ayaklarına kadar uzadığını gören kimse zenginleşir ve eline çok büyük bir para geçer. Bu rüya talih, şans, mal ve mülk ile ilgilidir. Gören kişinin eğer sıkıntıları varsa bu sıkıntılardan kurtulur. Şansı açılır ve talihi olumlu anlamda döner. Arzu ve istekleri, gerçekleşir. Bekarlar kısa sürede güzel bir kısmete kavuşur.

Rüyada Saçların Kıvırcık Uzaması

Gerçek hayatta saçları düz olan bir kimse rüyasında saçların kıvırcık olarak uzadığını görse ve bu kimse bekar olsa bu rüya o kişinin yakın zamanda evleneceğine veya bir aşk macerası yaşayacağına işarettir. Kıvırcık saç birçok alim tarafından aşk ve sevgi ile ilgili olarak yorumlanır. Özellikle evlenmek isteğinde olan bir kimse için rüyası bu dileğinin kısa sürede gerçekleşmesine işaret eder.

Rüyada Saçlarının Bakımlı Ve Parlak Olduğunu Görmek

Rüyada bakımlı, parlak, gösterişli saçlara sahip olan kişi gerçek hayatında oldukça güzel ve muhteşem bir kısmete sahip olur, bekar olan kimse çok zengin bir kişi ile evlenir. Bu rüya her alanda şansınızın açık olduğu bir dönemde bulunduğunuza ve iyi değerlendirirseniz sizi çok büyük faydaların beklediğine delalet eder.

Rüyada Uzun Saçlarının Kısaldığını Görmek

Gerçek hayatta uzun saçlara sahip olan bir kimse, rüyasında saçlarının kısaldığını görse bu rüya o kişinin maddi anlamda bazı zorluklar yaşamasına ve bazı hastalıklar atlatmasına işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!