RuyaTabirleri.com

Rüyada Saçın Uzaması

Rüyada saçın uzaması; berekete, ibadete yönelmeye, daha fazla çalışmaya ve hayata daha güçlü bakmaya delalettir. Bu rüyayı gören kimsenin Peygamber Efendimizin sünnetleri yolunda devam edecek bir kişiye dönüşeceği söylenir. Kişi, hayır ile şerri ayırmasını bilecektir. Haram tek bir lokmayı boğazından geçirmediği gibi, kendi evlatlarına da haram lokma yedirmeyecektir. Onları da aynı şekilde eğiterek, ahlaklı bir eğitim ile büyütecektir.

Rüyada Saçın Uzaması ve Beyazlaşması

Bu rüyayı gören kişiyi iyi senaryoya göre hüzünlü bir haber, kötü senaryoya göre ise bir felaket beklemektedir. Hiç beklemediği anda gelecek bir haberle sarsılacak olan bu kimse, çok üzülecektir. Ayrıca aile içinde yaşanacak olası sorunlar ve bunlara sebep olan maddiyat durumu da kişiyi oldukça kötü etkileyip, aile hayatından bile koparma noktasına getirecektir.

Rüyada Saçın Uzaması Ve Kıvırcıklaşması

Berekete ve çoğalmaya işarettir. Rüyasında saçının uzamasıyla birlikte kıvırcaklaştığını gören kişiye, Allah bolca evlat nasip edecektir. Günlük sıkıntılar ile boğuşan kişi, halinden şikayet etmesine rağmen, hiçbir zaman isyan etme noktasına gelmeyecektir. Ailesini geçindirdiği sürece bir nebze olsun gönlü rahat edecektir.

Rüyada Saçın Uzaması Gürleşmesi

Rüyasında saçının uzayıp gürleştiğini gören kişiyi, okul ve iş hayatında başarılı, uzun yıllar beklemektedir. Etrafındaki direktifleri dinlemeyecek olan bu kişi, başarıya ulaşmak için gereken tüm riski almaktan da çekinmeyecektir. Alimlere göre rüyanın olumsuz yorumlanan tarafı ise, başarı ve varlıkla gelenin yanında kişinin kaybedeceği insani özellikleri olacaktır.

Rüyada Saç Kestirmek

Kişinin iç sıkıntılarına ve dertlerine işarettir. Kimseye anlatamadığı dertlerini içine atmaktan helak olan bu kişi, iç sesi ile konuşarak kendini rahatlatmaya çalışacaktır. Rüya sahibi, dertlerini kimse ile paylaşmamakta ısrarcı olacaktır. Bu da dertlerin hep aynı çizgide kalıp hiç azalmamasına sebebiyet verecektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Saçın Uzaması İle İlgili Rüyalar;

  1. melis Gözde Bektaş (19 Nisan 2014 saat: 15:46)

    Rüyamda bir feribottaydim yanimda başkaları da var ama bunlar tanidigim insanlar hatta ben bisiklete binecektim saclarimin uçlarından kisaltmaya çalışırken saçımi baya kisalttim daha sonra aynaya bir baktim ki sadece ön taraflar kısalmis arka taraf ayni boyda sonra uzun tarafi kestim mi hatırlamıyorum daha sonra uyandim tekrar uyudum yine rüya gördüm burda da ben ailemden uzak bir yere gitmişim Hoşlandığım kişi de bizim karşı dairemizdr oturuyormus daha sonra annem ona geldiginde beni görüyor ben annem kizmasin diye sana süpriz yapacaktim ama sen süprizi bozdun diyorum o arada Hoşlandığım çocuk bu halime gülüyor

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,