RuyaTabirleri.com

Rüyada Saçını Kısa Görmek

Rüyada saçını kısa görmek, rüya sahibinin gam ve kederinden kurtulacağına delalet eder. Rüya sahibi bir rahatlığa kavuşacaktır. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada uzun saçlı olduğu halde kendisinin kısa saçlı olduğunu gören kimse, emniyetli bir yaşam sürer. Korktuğu kişiler kendisine zarar veremeyecektir. Birileri tarafından korunup kollanacaktır. Ancak rüya sahibi bu kişinin kim olduğunu bilmeden yaşayacaktır.

Rüyada Saçını Kısa Kestirdiğini Görmek

Rüyada saçını kısa kestirdiğini gören kimse, aile hayatında asi bir kişiliğe sahip olur. Bencil tavırlarıyla çevresindeki insanları bıktırır ancak böyle davranmaya devam eder. Eğer istemediği halde saçını kısa kestirdiğini görmek ise, gerçek hayatta da istenmeyen olayların yaşanacağı ve bu olayların karşısında çaresiz kalınacağına işaret eder.

Rüyada Saç Kestirmek

Rüyada saç kestirdiğini görmek, can sıkıntısına ve yeni arzulara delalet eder. Rüya sahibi, yaşantısında bazı şeylerden memnun değildir. Sürekli aynı şeyleri yaşamak, monotonluk sıkılmışlığı getirecektir. Bu nedenle yeni arayışlara girecek ve hayatında ciddi değişiklikler yapacaktır. Ayrıca rüyada saç kestirdiğini gören kimse, yaşamındaki hatalarından dersler çıkaracak ve onları tekrarlamamak için yoğun çaba harcayacaktır.

Rüyada Saç Boyatmak

Rüyada saç boyatmak, saçın boyalı rengine göre farklı farklı yorumlanır. Rüyada saçı siyaha boyattığını gören kimse, mal ve para sahibi olur. Ancak beklemediği bir anda sorunlarla karşılaşabilir. Rüyada saçını kızıla boyattığını gören kimse, manevi duygularını etkileyecek bazı olaylar yaşayacaktır. Sonunda duygusal anlamda iyi ya da kötü etkilenmek rüya sahibinin vereceği tepkilere göre değişkenlik gösterecektir.

Rüyada Saç Görmek

Rüyada saç görmek, mala ve uzun ömre işaret eder. Maddi açından sıkıntılar geride bırakılacaktır. Rüyada saçını düz gören kimse, şerefe nail olacaktır. Rüyada gür saçlı olduğunu görmek ise, aile hayatında yaşanacak güzelliklere delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!