RuyaTabirleri.com

Rüyada Saçını Uzun Görmek

Rüyada saçını uzun görmek, karar verilirken daha dikkatli olmaya delalet eder. Bu rüya, rüya sahibi için dikkat etmesi konusunda bir uyarı mahiyeti taşır. Rüya sahibinin karşısına ikili bir yol ayrımı gelecek ve bu ayrımda çok dikkatli olmalıdır. Çünkü yaşantısını değiştirebilecek bir kara verebilir. Aynı zamanda rüyada saçını uzun gören kimse, yakın zamanda güzel haberler alacaktır.

Rüyada Uzun Saç Taramak

Rüyada uzun saç taradığını görmek, kurulacak yeni arkadaşlıklara ve bu arkadaşlıklardan memnun kalınacağına işaret eder. Rüya sahibi yeni bir ortama dâhil olacak ve yeni insanlarla tanışacaktır. Birbirlerine yakın olacak olan bu kişilerle veya birisi ile güzel bir dostluk kurulacaktır. Bu kişiden rüya sahibine herhangi bir zarar gelmeyecektir.

Rüyada Kısa Saçlı Olmak

Rüyada kısa saçlı olduğunu görmek, kişinin gam ve kederinin gideceğine delalet eder. Rüya sahibi bir rahatlığa kavuşacaktır. Bazı rüya tabircilerine göre uzun saçlı olduğu halde rüyada kendisini kısa saçlı olarak gören kimse, emniyetli bir yaşam sürer. Korktuğu kişiler kendisine zarar veremeyecektir.

Rüyada Saç Kestirmek

Rüyada saç kestirmek, bıkkınlığa ve yeni isteklere işaret eder. Rüya sahibi, yaşantısında bazı şeylerden memnun değildir. Mevcut hayatının bazı noktalarından sıkılmıştır. Bu nedenle yeni arayışlara girecek ve hayatında ciddi değişiklikler yapacaktır. Ayrıca rüyada saç kestirdiğini gören kimse, hayatındaki yanlışlarından ders çıkaracak ve bundan sonraki yaşantısında aynı hatalara yer vermeyecektir.

Rüyada Saç Boyatmak

Rüyada saç boyatmak, boyatılan renge göre farklı biçimlerde yorumlanır. Rüyada saçını siyaha boyattığını görmek, mala ve paraya delalet eder. Ancak beklenmedik anda gelebilecek sıkıntılara da işaret eder. Rüyada saçını kızıla boyattığını gören kimse, duygusal açıdan bazı dönemlerden geçer. Sonucunun güzel veya kötü bitmesi rüya sahibinin davranışlarından geçmektedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!