RuyaTabirleri.com

Rüyada Saçını Yıkamak

Rüyada saçını yıkamak, kişinin yaşayacağı bazı huzursuzluklara, hayatında meydana gelecek bazı terliklere yorumlanır. Bazen de bu rüya kişinin yaşayacağı bir olay sonucunda kötü huylarından vazgeçmesine, bazı zararlı alışkanlıklarını bırakmasına ve kendisini doğru olana yönlendirmesine işarettir. Saç yıkamak bazı alimlere göre ise kişinin temiz ahlakına veya iyi huyuna delalet eder.

Rüyada Sabunla Saçlarını Yıkamak

Rüyada beyaz sabunla saçlarını yıkamak, kişinin hayatında yeni bir başlangıç yapmasına, özel hayatında olacak değişikliklere işarettir. Saçlarını sabunla yıkamak bazen de maneviyata yönelmeye, kişinin dini hayatında meydana gelecek değişikliklere de yorumlanır.

Rüyada Saçlarını Şampuanla Yıkamak

Şampuanla saç yıkamak çevrenizde bulunacak hoşgörülü ve yumuşak karakterli bir adama işarettir. Bu kişi insanlara yardım etmesi ile tanınan oldukça hayırlı ve temiz kalpli birisidir. Şampuanla saç yıkayan kişi gerçek hayatta kötü bir alışkanlığını terk eder. Bu rüya bazen de iş hayatında yaşayacağınız başarılara işarettir.

Rüyada Banyoda Saçlarını Yıkamak

Rüyada banyoda bulunduğunu ve burada saçlarını yıkadığını gören kişi, iyi insanların bulunduğu bir meclise katılır ve orada kendisine güzel dostluklar kurar. Bu rüya din ehli kişilerin evlerine, sohbet mekanlarına, insanlara yardımda bulunan ve güzel ahlakları ile övülen bir topluluğa, gören kişi için selamete ermeye ve sıkıntılardan kurtulmaya işarettir.

Rüyada Saçlarını Köpürterek Yıkamak

Rüyada saçlarını köpürterek yıkamak, eğer köpükler beyaz ise arzu ve isteklere kavuşmaya, dileklerin gerçekleşmesine, kişinin dünyevi beklentilerinin karşılamasına işarettir. Böyle bir rüya gören kimse umduğuna nail olur ve güzel bir hayata kavuşur.

Rüyada Saçların Bakımını Yapmak

Rüyada saçlarının bakımını yapan kişi şan ve şöhrete erişir. Bu rüya gören kişi için hayra ve selamete işarettir. Kısa sürede isteklerin olmasına ve arzuların gerçekleşmesine de yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Saçını Yıkamak İle İlgili Rüyalar;

  1. Perizat (12 Kasım 2015 saat: 11:00)

    Merhabalar, Rüyamda bir küvetin içinde saçlarimi önüme egmisim. Bir ay önce ölen kuzenim saçima su döküyor. Küvetin içinde bulanik pis su birikiyor. Suyun içinden 3-5 adet böcek su yüzüne çikiyor. Uçusuyor. Ben korkuyorum. Kuzenim korkma deyip saçima su dökmeye devam ediyor. Ama ben tedirgin oluyorum.

  2. Duygu (23 Nisan 2015 saat: 09:07)

    merhaba rüyamda ananemlerin müstakil evinde mavi hortum oluyor mavi hortumla saçlarımı yıkıyorum duru su ile sonra ben bahcedeyken evin Bahçesine kuzu postu atıyor gidiyorlar sonra ananem çıkıyor elinde laptop bende ananemden giZli saçlarımı yıkıyım temiz dursun diyorum yorumu nedir sizde cevabınızı bekliyorum tşk

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,