RuyaTabirleri.com

Rüyada Saçının Beyazladığını Görmek

Rüyada saçının beyazladığını görmek, iki şekilde tabir olunur. Rüya sahibi eğer rüyasında saçının tamamının beyazladığını görmüş ise, fakirlikle tabir olunur. Maddi sıkıntı içerisine girilecek ve bunalımlı dönemden geçilecektir. Rüyayı gören kişi kadın ise, kocasının yaptıkları dolayısıyla üzüntü yaşayacaktır. Rüyada saçının bir kısmının beyazlaması ise, şeref ve itibarın artacağına işaret eder.

Rüyada Saçların Beyazlaması ve Dökülmesi

Rüyada saçının beyazladığını ve döküldüğünü gören kimse için hem saçların beyazlaması hem de dökülmesi birlikte yorumlanır. Yani rüya sahibi maddi sıkıntı içerisinde olacak, eşi ile sorunlar yaşayacak, insanların gözündeki itibarı azalacak, fakirliğe düşecektir. Rüya sahibi oldukça buhranlı, psikolojik açıdan zor bir sürece girecektir.

Rüyada Saç Dökülmesi

Rüyada saç dökülmesi görmek, çevresindeki itibarın kaybetmeye ve servetinin azalmasına delalet eder. Rüya sahibi, iş hayatında attığı yanlış adımlarla kendi kendine zarar verecek. İnsanların kendisine olan bakışı değişecek ve gördüğü saygıyı artık göremeyecektir. Mal varlığındaki ciddi azalış rüya sahibinin bazı isteklerinden vazgeçmesi ve mallarını elden çıkarmasına neden olacaktır.

Rüyada Saç Ağarması

Rüyada saç ağarması görmek, saygın ve ciddi bir kişiliğe sahip olacaktır. Bazı rüya tabircileri rüyada saç ağarmasının uzun ömre işaret ettiğine yorumlamıştır. Bazıları ise, zayıflığa yorumlamış. Ancak genel kabul edilen görüşe göre rüyada saç ağarması görmek, önemli bir kişiliğe anlam verir. Saçın ağarması sakalda görülürse, takva sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada Saç Boyatmak

Rüyada saç boyattığını gören kimse, hangi renge boyattıysa ona göre farklı şekillerde yorumlanacaktır. Ancak genel olarak rüyada saç boyattığını görmek, gizlenen bir şeylerin olduğunun göstergesidir. Rüya sahibi bilinmesinin sakıncalı olduğunu düşündüğü bazı konuları dışarıya yansıtmaz ve kendisinde sır gibi saklar. Gerçek duygularını çevresindeki insanlara göstermeden farklı bir insanmış gibi kendisini gösterir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!