RuyaTabirleri.com

Rüyada Saçkıran Görmek

Rüyada saçkıran görmek, tek şekilde tabir edilmez. Rüya tabirleri bu rüyayı hem hayır hem de şer olarak kabul ederler ve buna uygun yorumlarlar. Rüyada saçkıran görmek, bazı yorumculara göre, rüyayı gören kişinin kafasının aydınlanacağına, hastalıklarının iyileşeceğine, sorunlarının biteceğine, ferahlayacağına ve refaha ereceğine işaret ederken, diğer yorumculara göre de musibetli ve uğursuz olaylarla karşılaşmaya ve herşeyini kaybetmeye alamet eder.

Rüyada Saç Kıran Olmak

Bu rüya da tıpkı saçkıran görmek, gibi açıklanır. Rüyayı gören kişinin yenilgiye uğrayacağına, başarısızlığa düşeceğine, süzüleceğine, ağlayacağına, fakirleşeceğine ve irtifa kaybederek gözden ve güçten düşeceğine alamet ederken aynı zamanda da rüya sahibinin kurtuluş yollarına kavuşacağına, tabiri caizse derin bir oh çekeceğine ve hayırlı günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Kel Kalmak

Rüyayı gören kişinin çaresiz durumlara düşeceğine ve deyim yerindeyse kara kara ne yapacağını düşünür olacağına rivayet edilirken bir diğer yandan da rüya sahibinin erkek olması durumunda kontrolsüz kimselerle karşılaşacağına başını derde sokacağına, rüya sahibinin kadın olması halinde de evde sözü geçen kimse olacağına işaret eder.

Rüyada Saçlarının Döküldüğünü Görmek

Rüyayı göre kişinin güvenirliliğine ve başarılarına kefil olduğu kimselerin kendisini mahcup edeceğine, ona layık olamayacaklarına ve kendisini insanlara karşı boynu bükük halde bırakacaklarına alamet eder. Rüya sahibinin iyi niyeti nedeniyle zor durumlara düşeceği ve başkalarının ayıpları nedeni ile yüzünün kızaracağı anlamına gelir.

Rüyada Saçların Azaldığını Görmek

İyi değildir. Şanssızlık olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişinin yaşam kalitesinin düşeceğine, sahip olduğu bolluğun tükeneceğine, bitmez sandığı kazancının da hiç olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin bütçesinde meydana gelecek olan daralma sayesinde yaşamının tersi şekilde ilerlemeye başlayacağına ve elindekilerinin de her geçen gün eksilmeye devam edeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada saç görmenin çok ayrıntılı olarak anlatıldığı rüya tabirini Rüyada Saç Görmek ve Rüyada Saç Kestirmek sayfalarımızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: