RuyaTabirleri.com

Rüyada Saçların Beyazlaması

Rüyada saçların beyazlaması, ani alınacak olan kararların getireceği zararları simgelemektedir. Hem maddi hem de manevi bakımdan görülecek olan zarar, sorunlu günler yaşamanıza sebep olacaktır. Bundan farklı olarak da bazı konularda ertelemeye gidilmesi söz konusudur. Bu erteleme, her açıdan olumsuz bir geri dönüşe neden olacaktır. Zamanında yapılmayan işlerin gittikçe büyümesi ve onarılamaz zararlara neden olması, bu rüyadan çıkarılacak olan sonuçlar arasında yer almaktadır.

Rüyada Saçların Ağarması

Haber beklenilen bir konu hakkında, hayal kırıklığı yaşanmasını sembolize eder. Bu haber hayatınız için çok büyük bir öneme sahip olmasa da sizi üzecek özelliktedir. Kısa bir süre sonra yeni bir başlangıç yapma isteği ve motivasyonu tekrardan görülecektir. Kısa süreli bir olumsuz süreç olarak tanımlanabilir. Yılmadan devam etmek oldukça önemlidir.

Rüyada Beyazlayan Saçları Boyamak

Bir seçim için mecbur kalmak yorumu, bu rüya için uygundur. İki farklı konu akla gelmemelidir. Tek konu için iki farklı seçenekten birisini seçmek, sizi zor durumda bırakacaktır. Stresli günleri de yanında getirecek olan bu zorunluluk, bir müddet sonra önemini kaybedecektir.

Rüyada Beyazlayan Saçları Kesmek

Bir başarısızlığı sembolize eder. Bu başarısızlığın çeşitli konularda ortaya çıkması mümkündür. Bu başarısızlığın özelliklerinden birisi, birkaç ay sürecek olmasıdır. Moral ve motivasyon kaybına neden olsa da orta ve uzun vadede olumsuz etkisinin rahatsız edici etkisi görülmeyecektir.

Rüyada Saçların Beyazlaması ve Dökülmesi

Sıralı bir şekilde ve düşük etkili olan kötü haberlerin alınacak olmasına yorulmaktadır. Bu haberlerin canınızı sıkarak sizi rahatsız etmesi mümkün olsa da büyük bir etkiden söz edilemez. Moralinizin bozulmasını sağlayan en önemli konu ise arka arkaya kötü haberlerin alınacak olmasıdır. Kısa süre içerisinde birbirini izleyen bu durum, yine kısa süreli olarak, sinir bozukluğuna neden olabilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Saçların Beyazlaması İle İlgili Rüyalar;

  1. ahmet (02 Ağustos 2014 saat: 01:48)

    Allah sonunu hayra çıkarsın inşallah rüyamda tam olarak bilmediğim bir yerde seslerini tanıdığım ama yüzlerini göremediğim arkadaşlarımla beraberim. hiç birşey yapmadan öylece bekliyoruz. o sırada benimle konuşmaya çalışan siyah beyaz bir inek gördüm yerde yatıyordu boğazı sıkılmış gibiydi nefes alamıyordu ölmek üzere olan bir inekti canı çıkmak üzereydi ki göğüs kısmından biraz kan akmaya başladı akan kan kalp şekline gelince kesildi bu arada hala inek benimle konuşmaya çalışıyordu ve iyice nefessiz kalıştı yardım etmmek istedim ama birisi beni oradan uzaklaştırdı

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,