RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Saçların Dökülmesi

Rüyada saçların dökülmesi, rüyayı gören kişinin yıllar boyu çalışıp çabalayarak, gece gündüz uyku yüzü bile görmeden çalışarak, çok büyük zahmetler çekerek ve fedakârlıklar yaparak sahip olduğu saygınlığının ve servetinin, başına gelen kötü olaylardan ötürü tükenmeye başladığına, gün geçtikçe daha kötü bir duruma düşmekte olduğuna ve yakın bir zamanda parasının tamamen biteceğine ve insanlar tarafından tamamen unutulacağına işaret eder.

Rüyada Saçların Tutam Tutam Dökülmesi

İş hayatında yaşanan zorluklardan ötürü var olan zenginliğin ve saygınlığın azar azar ve yavaş yavaş bitmekte olduğuna ve uzun bire süre böyle devam etse de en sonunda tüm zenginliğin biteceğine işaret eder.

Rüyada Saçların Döküldüğünü Görmek

Rüyada saçların dökülmesi görmek ile aynı anlama gelmektedir. İş hayatında, çok sıkıntılı ve sorunlu döneme girildiğine, yakın bir zamanda tüm birikimlerin eriyip gideceğine, insanların duyduğu tüm saygının ve hayranlığın yok olacağına ve rüyayı gören kişinin tamamen unutulacağına alamet eder.

Rüyada Saçların Dökülmesi ve Beyazlaması

Rüyayı gören kişinin tüm malını, mülkünü ve saygınlığını yitireceğine, çok büyük zorluklar çekip iflas edeceğine ve daha sonra çok kötü duruma düşeceğine, neredeyse bir lokma ekmeğe muhtaç olacak duruma geleceğine rivayet eder.

Rüyada Saçların Dökülmesi ve Ağlamak

Rüya sahibinin çok zor durumlara düşeceğine, elindeki tüm parayı ve malı harcayacağına, var olan saygınlığını da yitirip çok sıkıntılar çekeceğine ancak daha sonra alacağı çok güzel ve sevinçli bir haber sayesinde adeta havalara uçacağına ve çok büyük bir rahatlama hissedeceğine delalet eder.

Rüyada Saç ve Kaş Dökülmesi

İş hayatında ve aile hayatında zor durumlar yaşayan rüya sahibinin bu durumlardan kurtulmak için başka yollara saptığına ancak çok kötü bir duruma düşüp rezil olmaktan son anda kurtulduğuna yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada saç görmenin çok ayrıntılı olarak anlatıldığı rüya tabirini Rüyada Saç Görmek ve Rüyada Saç Kestirmek sayfalarımızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: