RuyaTabirleri.com

Rüyada Saçlarını Görmek

Rüyada saçlarını görmek, rüyayı gören kişinin hayat yolunun uzun olduğuna, hiç birşeyin ağız tadını ve keyfini kaçırmayı başaramayacağına, yaşamının yolunda ve istediği seyirde devam edeceğine, kurulu düzeninin sürüp gideceğine, moralinin genel olarak yerinde olacağına, geçim derdinin baş göstermeyeceğine, başarılarının eksilmeyeceğine, yollarının aksiliklerle kapanmayacağına, kötü, fesat, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden de korunacağına yorulur.

Rüyada Saçlarını Yıkamak

Rüyayı gören kişinin iyi durumlara geleceğine, her geçen gün kendisini yetiştireceğine, gelişeceğine, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, yerinde saymayacağına, yaşamını her zaman keyifli ve eğlenceli hale getirmeyi de bileceğine delalet eder.

Rüyada Saçlarını Beyazlamış Görmek

Rüyayı gören kişinin ömür çizgisinin ve hayat yolunun uzun olacağına, yaşadıklarının, gördüklerinin, duyduklarının, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına, insanların kendisinden yol soran kimse haline geleceğine ve hayatı doyasıya yaşama şansına sahip olacağına alamet eder.

Rüyada Saçlarını Boyatmak

Rüyayı gören kişinin hayatıyla ilgili bazı konularda değişiklik yoluna gideceğine, yeniliğin kendisine iyi geleceğine ve şifa olacağına inanacağına, bu fikrine uygun şekilde hareket edeceğine ve düşüncesini uygulamaya geçireceğine işaret eder.

Rüyada Saçlarını Kısa Görmek

Rüyayı gören kişinin büyük bir mutluluk yaşayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin beklentilerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, işlerinin yolunda gideceğine, başarılarının daim olacağına, aradığı huzuru ve saadeti bulacağına, dualarının ve tövbelerinin de kabul olacağına delalet eder.

Rüyada Saçlarını Sarıya Boyanmış Görmek

Rüyayı gören kişinin özel hayatında meydana gelecek sürpriz ve müjdeli gelişmelere rivayet edilir. Rüya sahibinin gönül işlerinden yana yüzünün güleceğine, duygularının karşılık göreceğine, aşkının da kalıcı olacağına tabir edilir.

Rüyada Saçlarını Uzun Görmek

Rüyayı gören kişinin hayattan beklediklerinin ve arzu ettiklerinin hepsine kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada saç görmenin çok ayrıntılı olarak anlatıldığı rüya tabirini Rüyada Saç Görmek ve Rüyada Saç Kestirmek sayfalarımızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!