RuyaTabirleri.com

Rüyada Saçlarını Kestirmek

Rüyada saçlarını kestirmek, uzun zamandan beri aynı işi yapan, aynı yerde oturan ve hep aynı şeyleri yapan rüya sahibinin, artık yeni şeyler yapmak istediğine, çok daha farklı bir işe girip kendisine daha uygun bir yere taşınacağına ve yeni hobiler edinip yeni arkadaşlar edineceğine alamet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, dış görünüşü ile ilgili çok büyük bir değişime gittiğine ve bu değişim sayesinde özgüvenini tekrar kazandığına işaret eder.

Rüyada Saçlarını Kestirdiğini Görmek

Rüyada saçlarını kestirmek ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri yapmak istediği değişiklikler için çok büyük bir fırsat yakaladığına, bu fırsat sayesinde yaşadığı şehri, işini ve sosyal çevresini değiştireceğine, çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine ve bu iş ile birlikte hayatının çok büyük bir hız kazancağına ve başarıya doyacağına delalet eder.

Rüyada Saçlarını Kestirmiş Görmek

Yeni bir hayat isteyen rüya sahibinin, iş hayatından ve aile hayatından tamamen koparak kendisine daha farklı ve daha güzel bir kariyer ve daha neşeli bir hayat kurmaya çalıştığına, bu sayede eğer daha iyi bir sistem oturtursa iş hayatında her zaman eline geçen paradan daha çok kazanç elde edeceğine hatta çok büyük başarılar kazanıp ortaklıklar kuracağına rivayet eder

Rüyada Saçlarını Kestirmek ve Boyatmak

İş hayatında ve aile hayatında kendisine yeni bir yol çizen ve yeni bir gelecek kurma amacında olan rüya sahibinin, çok hayırlı adımlar atacağına ve ortaya çıkan sorunları başkalarından gizleyerek çok büyük bir rahata kavuşacağına alamet eder.

Rüyada Saçlarını Kestirmek İstemek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında yapacağı değişiklikler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada saç görmenin çok ayrıntılı olarak anlatıldığı rüya tabirini Rüyada Saç Görmek ve Rüyada Saç Kestirmek sayfalarımızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,