RuyaTabirleri.com

Rüyada Saçlarını Kısa Görmek

Rüyada saçlarını kısa görmek, kadın için üzüntü ve kederdir. Kısa saç genellikle başınıza gelecek küçük bir musibete ve bu musibet sonrasında yaşayacağınız zor anlara işarettir. Bazı alimler ise kısa saça, sağlık, afiyet ve bereket demişlerdir. Derli toplu kısa saç aile saadetine ve huzuruna delalet eder. Rüyada saçlarının kısa ama dağınık olduğunu görmek ise perişanlıktır. Kısa saçlarının uzadığını ve muhteşem göründüğünü görmek ise her yönden hayırdır, bu rüya yakında tüm istek ve arzularınıza kavuşacağınızın göstergesidir. Rüyasında saçlarını kısacık kestiren kişi kendi hatalarının sonuçlarını çekmek zorunda kalır. Başka birisinin saçlarını kısacık kesmek ise tanıdığınız bir kişinin başına gelecek üzücü bir olay anlamına gelmektedir.

Rüyada Saçlarını Kazıtmak

Rüyada saç kazıtmak iyi değildir. Bu rüya rezil olma ve insanlar içinde küçük düşme anlamlarına gelmektedir. Bir kadın saçlarını kazıtsa bu rüyası eşi ile arasında yaşanacak olan problemlere işaret eder. Bir erkeğin saç kazıtması ise maddi problemler ve iş hayatında ortaya çıkacak aksaklıklar anlamlarına gelir. Rüyasında saçlarını tamamen yolan kişi gerçek hayatında üzüleceği bir hadise ile karşı karşıya kalır.

Rüyada Saçlarını Katlı Kestirmek

Rüyasında saçlarını katlı kestiren kimse dünyanın mutlulukları yanında üzüntü ve sıkıntılarını da yaşar. Bu rüya başınıza gelecek muhtelif olaylarla ilgilidir. Bu olaylar iyi olabileceği gibi kötü de olabilmektedir. Katlı saçlar bazen de bir karar gitmeyen bazen karlı bazen de zararlı bir mesleğe delalet eder. Bazen de bu rüya bir işte kalmayıp birden fazla işi deneyeceğinizin göstergesidir.

Rüyada Saçlarını Kısa Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada saçlarını kısa gören kişi, görünüşüne önem veren ve kendisinde değişiklik yapmayı seven, gösterişli ve bakımlı bir kimsedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Saçlarını Kısa Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Nur (08 Aralık 2015 saat: 17:57)

    Annem ve babam ayrılar rüyamda gizlice annemin yanına geliyorum. O anda babamın kapıya hızlı adımlarla yaklaştığını görüyorum. Çok korkuyorum bana bi zarar vericek diye. Saçlarım normalde uzun fakat rüyamda oldukca kısaydı. Odaya saklandım beni hemen buldu eve girdiği gibi sanki oraya da saklandığımı biliyordu. Tam vuracak sandım seni seviyorum kızım dedi. Bana sarıldı ama ben çok korktum çünkü babam öyle bi insan değil ve ondan nefret ediyorum. Beni bırakmıyor. Şunu da ekleyeyim annemden ayrı yaşıyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,