RuyaTabirleri.com

Rüyada Saçlarının Beyazladığını Görmek

Rüyada saçlarının beyazladığını görmek, iki farklı şekilde yorumlanır. Evli bir bayan rüyasında saçlarını beyazlamış görürse, evliliği ile ilgili büyük bir sıkıntıya düşer. Evli kadınlar için aldatılmaya, metrese ve gayrimeşru çocuk haberi almaya işaret eder. Genç ve bekar bir kadının böyle bir rüya görmesi ise hayatının çetin ve zorluklarla geçeceğine, borçların artacağına, yoksul ve düşkün bir hayat süreceğine delalet olur. Farklı alimlerin yorumlarına göre ise, rüyada saç beyazlaması kişinin toplum nazarındaki itibarının artacağına, şerefli bir hayat süreceğine ve iş konusunda da çok saygın bir kimse haline geleceğine delalet eder. Saç beyazlaması aynı zamanda tecrübelerle dolu bir hayatı ve iş sürecini temsil eder.

Rüyada Saçların Bir Kısmının Beyazladığını Görmek

Kişinin bitti sandığı bir sıkıntısının yeniden cereyan edeceğine ve zor zamanlar yaşayacağına delalettir. Rüyada saçlarının bir kısmını beyazlamış gören kişi ailesinden birini kaybeder ve manevi anlamda da bir çöküş yaşar. Üzüntü duyulacak bir habere de tabir olur.

Rüyada Beyaz Saçları Boyamak

Rüyasında beyazlamış saçlarını boyayan kişi melankolik, geçmişe bağlı bir hayat sürer ve bugüne yeterince önem vermediği için iş yaşamı ve aile hayatı istediği gibi gitmez. Bu rüya aynı zamanda geçmişte kalan bir aşkın yeniden alevleneceğine de işaret eder.

Rüyada Saç Görmek

Genellikle bayanlar için hayırlara vesile bir rüyadır ve rüyayı gören bayan kişi bekar ise, çok aşığı olduğu anlamına gelir. Erkekler için ise, aşk hayatında dikiş tutturamamaya işaret eder. Rüyada uzun saç görmek, sonu evlilikle bitecek güzel bir ilişkiye işaret ederken, kısa saç görmek ise duygusal hayatın yolunda gitmeyeceğine delalettir. Rüyada kişinin saçlarını kestiğini görmesi, yanlış yatırımlar yapacağına ve kazandığı tüm parayı kaybedeceği manasına gelir. Saçlarını yaptırdığını gören kişi ise,  güzel ve menfi bir haber alarak sevinir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Saçlarının Beyazladığını Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. SELMA (22 Temmuz 2016 saat: 10:23)

  RÜYADA SAÇIMIN BAZI YERLERİNDE KAŞINMALAR GÖRDÜM VE KAŞIDIĞIM YERLERİN AYNADA BAKTIĞIMDA BEYAZLADIĞINI GÖRDÜM AZ AZ TEK TÜK BEYAZLANMALAR GÖRDÜM SAÇIMDA NE ANLAMDADIR ACABA BANYODA AYNAYA BAKARAK SAÇLARIMI GERİYE DOĞRU SAĞA SOLA DOĞRU ATARAK İNCELEDİE GÖRDÜM BEYAZLANMALARI VE TEK TEK GİBİYDİ

 2. Suleyman rockie (07 Temmuz 2015 saat: 20:24)

  Dostum ruyamda aletim terliyodu anliyomusun. Hani bilirsin iste ne bilim adrian da geldi zaten. Hey Apolo cok kiZmis olsan gerek he. Hey hani bilirsin ya bir kopek alcam ismini de punchy koycam. Hem akilda tutmasi kolay olur ne dersin he. Yuzunu kum torbasina cevirmesine izin verme İcan Drago’nun. Basardik adrian basardik.

 3. bedirhan (24 Mayıs 2015 saat: 22:40)

  Normalde saçlarımda biraz beyazlık var üst bölgede çoğunlukta, rüyamda rüyadan uyandım ve saçımın yanlarının seyrek birsekilde beyazlamıs olduğunu gördüm sonra rüya devam ederken canım sıkıldı üzüldüm saçımın beyazlamasına. Ne demektir bu ?

 4. Evren (08 Şubat 2015 saat: 08:57)

  Kuaförde oturuyorduk kuaför kahve içiyordu saçların beyazlamıs dedi 1-2 tel dedim aynaya baktım yan taraf çizgi gibi beyaz önde bir parça beyaz ama hepsi beyaz değil kuaför saçların sert ondan beyazlamış dedi kaşlarımda birazı beyazlamıştı boyayalım dedi orda uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,