RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Saçlarının Döküldüğünü Görmek

Rüyada saçlarının döküldüğünü görmek, uğursuzluktur. Rüyayı gören kişinin, üzülmesine, yıkılmasına ve insanlara karşı olan güveninin sarsılmasına neden olacak olaylar yaşayacağına rivayet edilir. Kişi, en sevdikleri tarafından yarı yolda bırakılacak, haksızlığa uğrayacak, tehlikenin içine çekilmeye çalışılacak ya da tuzağa düşürülecek demektir. Rüya sahibinin en yakınları nedeni ile sıkıntıya düşeceğine ve kısmetinden olacağına delalet eder.

Rüyada Saçlarının Tutam Tutam Döküldüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin bazı kimselere inanarak gireceği işlerde büyük zarar edeceğine, elindekileri de kaptıracağına, bu nedenle de hem yokluğa düşeceğine hem de emeklerinin boşa gideceğine yorulur. Rüya sahibinin çevresindekilere dikkat etmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Saçların Koparak Döküldüğünü Görmek

Rüyasında saçlarının koparak döküldüğünü görmek rüya sahibinin meslek hayatında ani ve hızlı bir düşüşe geçmesine, düşmanlarına ve rakiplerine karşı mağlup olmasına, iyi gününde yanında olanların bu başarısızlığı nedeni ile onu yalnız bırakarak düşmanlarının tarafına geçerek kendisini büyük hayal kırıklığına uğratmasına rivayet edilir.

Rüyada Saçların Koparak Ele Gelmesi

Rüyada saçların koparak ele gelmesi de saçların koparak döküldüğünü görmekle aynı anlama gelir. Rüyayı gören kişinin ilk yenilgisinde dost sandıklarının kendisini terk edeceklerine ve bunun da rüya sahibinin yıkılmasına neden olacağına alamet eder.

Rüyada Saç Dökülmesi ve Beyazlaması

Rüyayı gören kişinin hem özel hayatında hem de ticaret hayatında yaşayacağı kötü, zor ve mutsuz günlere işaret ederken rüya sahibinin hem eşinden hem de iş arkadaşlarından haksızlık göreceğine tabir edilir. Kişi, hiçbir suçu ve günahı olmadan ortaya çıkacak bazı tatsız durumlardan ötürü sorumlu tutulacaktır diye kabul edilir.

Rüyada Kel Kalmak

Rüya sahibinin geçim derdine düşeceğine, borçlanacağına, işini kaybedeceğine, ekmeksiz kalacağına ve ele güne muhtaç olacak durumlara düşeceğine işaret eder.

Rüyada Saçların Uzaması

Rüyada saçlarının uzadığını gören kimsenin işleri açılır, talihli ve güzel bir dönem geçirir. Bazen de bu rüya kişinin ömrünün uzamasına, bereketli ve hayırlı bir hayat sürmesine ve her anlamda güzel, talihli bir sene geçirmesine işarettir.

Rüyada Saçların Parlaması

Rüyada saçlarının parlayıp, muhteşem bir görüntüye ulaştığını gören kimse hem özel hem de iş hayatında mutlu ve huzurlu olur. Bu rüya aynı zamanda sağlığa, ömrün uzamasına işarettir. Hasta olan bir kimse rüyasında saçlarının parladığını görse hastalığından kurtulur. Bu rüya borçlular için borçlarını ödemesine ve maddi sıkıntılardan kurtulmaya da yorulabilmektedir.

Rüyada Saçlarını Kazıtmak

Rüyasında saçlarını kazıtan kişi yapacağı bazı yanlış hareketlerden veya hatalardan ötürü insanlar arasında kötü bir pozisyona düşerek rezil olur. Bu rüya sadaka ve ibadetlerinizle bu durumdan kurtulmanız gerektiğine, eğer davranışlarınıza dikkat ederseniz kötü bir duruma düşmekten kurtulacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada Saçlarınızın Birbirine Karıştığını Görmek

Rüyanızda saçlarınızın darmadağınık olduğunu ve birbirine karıştığını görmeniz, gerçek yaşamınızda da dağınıklığa, perişan olacağınıza veya tembelliğe işarettir. Bu rüya çalışmayı sevmeyen ve daima çalışmaktan kazan bir adama; tembelliği yüzünden potansiyelinizi kullanamadığınıza veya özel hayatınızda dağınıklığınızdan dolayı çalışmalarınızdan yeterli verimi alamamanıza da yorulabilmektedir.

Rüyada Saçları Boyamak

Rüyada saçlarını boyayan kişi boşa emek harcar ve kendisine faydası olmayan işler peşinde koşar. Bu rüya yararsız ilime, gerekli olmayan çalışmalar yapmaya veya emeğinin karşılığını alamamaya da işaret edebilmektedir. Bazı alimlere göre ise saç boyamak, batılın peşinde koşan veya kendisini olmadığı birisi gibi göstermeye çalışan kişi anlamına gelmektedir.

Rüyada Saç Yıkamak

Rüyada saçlarını yıkayan kişi ya özel ya da çalışma hayatında bazı huzursuzluklar yaşar. Maddi anlamda sıkıntıya düşmeye veya ağır bir işi üstlenmeye de yorulabilmektedir. Bazı yorumculara göre ise bu rüya kişinin temizlenmesine özellikle manevi anlamda kalbindeki kötülükleri atıp huzura ermesine de yorulabilmektedir.

Rüyada Saç Örmek

Rüyada saç ören kişi eğer küslük yaşadığı birisi varsa onunla tekrar barışır ve görüşmeye başlar. Bu rüya işlerinizde düzelmeler olmasına, kazançlı çalışmalar içine girmenize, bozulan bir ilişkinizi düzeltmeye ve özellikle aile hayatında huzursuzluk yaşayanlar için eşleri ile ilişkisinin yoluna girmesine işarettir.

Rüyada Saç Taramak

Rüyada saç tarayan kişi, bir yolculuğa çıkar. Bu rüya özellikle gece seyahatine, yolculuğu sağ salim atlatıp memleketine ulaşmaya işarettir. Bazı alimlere göre ise rüyasında saç tarayan kişi, uzun bir çalışmanın içine girer. Bu rüya hemen olmasa bile zaman içinde işlerinizi düzelteceğinize, sıkıntıdan sonra feraha ermeye, meşakkatle elde edilecek başarılara işarettir.

Rüyada Saçlarına Bakım Yapmak

Rüyada saçlarına bakım yapan kimse iyi bir dost kazanır. Bu rüya iyi huylu ve güzel ahlaklı bir kişi ile karşılaşmaya ve onunla vakit geçirmeye; dost meclisinde bulunmaya da yorulabilmektedir. Bu rüya bazen de kişinin işlerinin yoluna girmesine, talihli ve şanslı bir döneme girdiğinize de yorulabilmektedir.

Rüyada Saçlarının Boyasının Solması

Rüyada saçlarının boyasının solduğunu gören kişi, elindeki malın bir kısmını kaybeder. Bu rüya maddi anlamda yaşayacağınız bazı sıkıntılara, elinizden para çıkmasına, iş hayatında bazı başarısızlıklara da yorulabilmektedir. Saçlarının boyasının solduğunu gören kişi bazı talihsiz olaylar yaşar ve bu nedenle sıkıntıya girer.

Rüyada Renkli Saç Görmek

Rüyada siyah saç gösterişe, sağlığa ve çalışma yaşamında başarılara; kırmızı saç, aşk ilişkisine, karşı cinsle olan münasebetlere, yeni birisi ile tanışmaya; sarı saç hastalığa, sağlığın bozulmasına işarettir. Rüyada birkaç renkten oluşan saç ise kişinin başına gelecek bazı güzel olaylara yorulabilmektedir. Rüyada görülen beyaz saç ise merhamete, iyilik yapmaya veya din yolunda ilerleyip derecesi artan bir zata işarettir.

Rüyada Kirli Saç Görmek

Rüyada kirli saç gören kişi bazı korkular yaşar veya endişeleneceği olayların içine girer. Bu rüya, kısa süre içerisinde meydana gelecek bazı hadiseler sonucunda canınızın sıkılmasına veya hoş olmayan işler içerisinde bulunacağınıza da yorulabilmektedir.

Rüyada Kısa Saç Görmek

Rüyada kısa saç gören kişinin mali durumu bozulur veya işinde istediği başarıyı elde edemez. Kısa saç bazen de şan şöhret kazanmaya yorulmaktadır. Rüyasında kısa ama dalgalı saçları olduğunu gören kimse her anlamda güzel ve hayırlı bir sene geçirerek çok huzurlu ve mutlu olur.

Rüyada Saçlarınızı Ellerinizle Yıkamanız

Böyle bir rüya kişinin kendi elinden çıkacak hayırlara ve bazı muhtaç insanlara yardım ederek sevap kazanmasına yorulmaktadır. Saçlarını elleri ile yıkayan kimse yaptığı yanlışlardan dönerek doğru yola erişir. Bu rüya bazen de sıkıntıdan kurtulmaya, sevap işlemeye, kalbin temizlenmesine veya iyi huylu bir kimseye işarettir.

Rüyada Saçı Olmayan Erkek Görmek

Bu rüya saygınlık, şan, şöhret ve insanların ilgisini çekmedir. Böyle bir rüya gören kişi kendi de tahmin edemeyeceği derecede büyük bir lutfa erişir; iyi huylu bir kimsenin ihsanına mazhar olur. Saçı olmayan erkek bazen de malını kaybeden veya elindekileri tüketen bir adama işarettir. Yaptığı yanlış işler sonucunda başarısızlığa uğramaya veya günaha girmeye de yorulabilmektedir.

Rüyada Ağzında Saç Teli Olduğunu Görmek

Rüyasında ağzında saç teli bulunduğunu gören korkacağı veya endişe duyacağı bir olayla karşılaşır. Bu rüya, kişiye başka biri elinden ulaşacak zarardır. Rüyasında ağzındaki saç telini yutan kişi mal mülk kazanır ve şöhret bulur.

Rüyada Saçı Olmayan Bir Kadın Görmek

Rüyada saçı olmayan bir kadın gören saygınlığını yitirir ve bulunduğu makamdan ayrılır. Bu rüya, özellikle ticaretle uğraşanlar için iş hayatındaki başarısızlıklardır. Saçı olmayan bir kadınla evlenen kar getirmeyecek işlerin içerisine girer. Saçı olmayan bir kadınla karşılaşan ve ondan korkan korktuğundan emin olur ve tüm endişeleri selamete erer.

Rüyada Kıvırcık Saç Görmek

Rüyada görülen kıvırcık saç aşk ilişkisidir. Yakında bir gönül birlikteliğine gireceğinize ve bu konuda gerçek mutluluğu yakalayacağınıza yorulmaktadır. Bazen de kıvırcık saç kolaylıkla elde edilecek paraya, zahmet çekmeden ulaşılacak zafere, sıkıntıdan kurtulup feraha ermeye yorulabilir.

Rüyada Uzun Saçlı Erkek Görmek

Rüyasında bir erkeğin saç uzattığını veya uzun saçlı bir erkeği gören kişi aşk hayatında ihanete uğrar veya kendisi ihanet eder. Bu rüya bazen de erkek için şöhrete, saygınlık ve başarı kazanmaya yorulmaktadır. Erkeğin saçını uzatması maddi olarak rahatlamaya veya iyi bir kimse ile evlenip mutlu olmaya da yorulabilmektedir.

Rüyada Uzun Ve Beyaz Bir Saç Görmek

Rüyasında oldukça uzun ve beyaz bir saç görenin işi gücü rast gider. Bu rüya, iyiye yorulmaktadır. Gören için hayırlı haberlere, mutluluğa, şans ve talihin artmasına da işaret olabilmektedir. Bu rüya bazen de dini anlamda kendini geliştirmeye, manevi olarak derecenin artmasına, huzur ve mutluluğa da yorulabilir.

Rüyada Saçların Döküldüğünü Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada saçlarının döküldüğünü gören kimse gerçek hayatta depresyondadır veya bir üzüntüsü vardır. Özellikle hayatında bazı zorluklar yaşayan ve durumdan kurtulmak isteyen kimseler rüyalarında saçlarının döküldüğünü görebilirler. Bu rüya bir anlamda yaşanılan sıkıntıları ve üzüntüleri atmak istediğinizin bir sembolüdür. Bazen de böyle bir rüya bilinçaltınızdaki hayatınızı değiştirme isteğinin bir tezahürü olabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada saç görmenin çok ayrıntılı olarak anlatıldığı rüya tabirini Rüyada Saç Görmek ve Rüyada Saç Kestirmek sayfalarımızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,