RuyaTabirleri.com

Rüyada Sadaka Vermek

Rüyada sadaka vermek, gerçek hayattaki gibi çok hayırlıdır. Rüya sahibinin kendisi için isabet olacak yatırımlar yapmasına, zengin olmasına fakat geldiği yeri unutmamasına ve çevresinde bulunan yardıma muhtaç kişilere el atmasına delalet eder. Çok güzel bir rüyadır, rüya sahibinin iyilik yaptığı gibi iyilik bulmasına, sağlıklı ve afiyette olmasına, kazancından hayır görmesine, helal olandan vazgeçmemesine tabir edilir.

Rüyada Çocuğa Sadaka Vermek

Rüyada bir çocuğa sadaka verdiğini gören kişinin, geçmişinde içinde ukde kalmış bir isteğinin gerçek olacağına delalet eder. Rüya sahibinin, geçmişinde olmasını çok istediği ve o zamanlar büyük eksiklik hissettiği bir konudan yana şimdi yüzü gülecek demektir.

Rüyada Yaşlı Kadına Sadaka Vermek

İki türlü tabir edilir, bir kişinin haksız yere günahını alıp gerçek anlaşılınca da çok pişman olmasına ya da rüya sahibinin iyilik ettiği bir kişiden hayır duaları almasına yorulur.

Rüyada Sadaka Aldığını Görmek

Rüya sahibinin bir kişiden sadaka aldığını görmesi, bir kimse ya da bir iş hakkında yanılacağı anlamına gelir. Yani rüya sahibinin kötü sandığı bir kişinin iyi biri olduğunu ya da iyi sandığı birinin kötü olduğunu anlayacağına veya gözünde dağ gibi büyüttüğü bir işin çok kolay, çok basit sandığı bir işin de çok zor olduğunu fark edeceğine delalet eder.

Rüyada Sadaka Kutusu Görmek

Rüyasında sadaka kutusu gören kişi, yaptığı iyiliğin karşılığında kendisi de Allah tarafından mükâfatlandırılacak demektir. Kişinin başının çok sıkıştığı ve hiçbir çıkar yol bulamadığı anda Allah tarafından kendisine yardım eli uzatılacak demektir.

Rüyada Sadaka Görmek

Rüyasında sadaka gören kişi, mutluluğa kavuşacak, güzel günler yaşayacak, şansı dönecek ve kısa süre içinde rahata erecektir. Kişi, yaşadığı zor günleri artık gerisinde bırakacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!