RuyaTabirleri.com

Rüyada Safran Görmek

Rüyada safran görmek, uzun süren bir hazırlık döneminin ardından hedeflerin birer birer gerçekleştirileceğine, hayırlı ve büyük kazançlara ulaşılacağına, yapılan bazı ortaklıklar ile işleri büyütmek konusunda büyük fırsatlarla karşılaşılacağına, şansın açılacağına, üstüste kazanılan başarılar sayesinde prestij sahibi biri olunacağına, etraftaki insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına, manevi bir rahatlama yaşanacağına ve mutlu olunacağına delalet eder.

Rüyada Safran Çiçeği Görmek

Hayırlı bir rüyadır. Uzun zamandan beri kafa kurcalayan vesveseden kurtulmaya, üzüntüleri ve sorunları askıya almaya, iş hayatında büyük adımlar atmaya, maddi açıdan rahat bir konumda olmaya, sağlık sorunlarından kurtulmaya, zorlukları herhangi bir destek ya da yardım almadan aşmaya ve zor zamanları geride bırakmaya işaret eder.

Rüyada Safran Çayı İçmek

Yakın zaman içinde alınacak kararlar sayesinde yapılan hataların tekrarlanmayacağına, işlerin aksamayacağına, her şeyin zamanında gerçekleştirileceğine ya da yerine getirileceğine, zarar edilen konularda yapılacak hamleler sayesinde kara geçileceğine, yeni bir hayata merhaba denileceğine ve uzun zamandan beri değiştirilmek istenen dış görünüşün yakında değiştirileceğine tabir edilir.

Rüyada Safran Suyu İçmek

Pişmanlık yaşamaya ve kahır çekmeye delalet eder. Sorunlu bir döneme adım atılacağına, zarar edilecek ve isme leke sürecek bazı yollara girileceğine, gereksiz ve sebepsiz yere çeşitli tartışmalara girileceğine, projelerin gereken ilgiyi görmeyeceğine, sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına ve çalışmaların en iyi yerlerinde kapris çekileceğine rivayet eder.

Rüyada Safran Yemek

Tebessümün yüzden eksik olmayacağı bir döneme girileceğine, işlerin yakın zamanda açılacağına, manevi rahatlamaya erileceğine, işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına, kırılan kalplerin tamir edileceğine, çok uzun zamandan beri görüşmeyen arkadaşların biraraya geleceğine, mutluluk dolu günler yaşanacağına ve sorunların toplu halde hızlı bir şekilde gözden geçirileceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!