RuyaTabirleri.com

Rüyada Sağır Görmek

Rüyada sağır görmek, sorun yaratan bazı durumların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, aile hayatında ve eğitim hayatında yaşanan sorunlardan ve sıkıntılardan alınacak destekler sayesinde kurtuluşa erileceğine, üzüntü ve sıkıntı yaratan durumların çok iyi bir şekilde çözüme kavuşacağına, zor zamanların biteceğine, güzel günlerin yakın olduğuna ve hayırlı yerlere gelineceğine tabir edilir.

Rüyada Sağır Olmak

Karşılaşılacak kötü ve sıkıntılı bir durumdan ötürü istenmeyen olayların yaşanacağına, çekemeyen kişiler ile tartışmalar yaşanacağına, atılan adımların istenmeyen sonuçlar doğuracağına, tutarsız ve haksız bazı olaylar yüzünden aile bireyleri arasında bazı sorunların ve kırgınlıkların yaşanacağına, bu yüzden zorluklara düşüleceğine ve endişe duyulan konularda çok büyük zarar görüleceğine alamet eder.

Rüyada Sağır Olduğunu Duymak

Kişinin, zarara uğrayacağına, sevdiği kişiler tarafından uğratılacağı zararlar yüzünden çok büyük üzüntü duyacağına, maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, yakın zamanda istenmeyen bazı tartışmaların yaşayacağına ve yapacağı çalışmaların boşa gidip heba olacağına delalet eder.

Rüyada Sağır Birini Görmek

İhanet görmeye, sorun yaşamaya, zorluk çekmeye, zahmetli ve sıkıntılı işlere girmeye, maddi ve manevi olarak zarara uğramaya, beklenmedik anda tartışma yaşamaya, elde bulunan kısmetten olmaya, üzüntülü zamanlar geçirmeye ve hastalık yaşamaya rivayet eder.

Rüyada Sağır Dilsiz Görmek

Elde bulunan mal ve mülkün yaşanan istenmeyen olaylar ve sıkıntılı bazı durumlardan ötürü kaybedileceğine, manevi olarak hasar alınacağına, kurulan bir ortaklıkta yaşanan anlaşmazlıklardan ötürü sıkıntılı bir döneme girileceğine ve üzüntü yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Sağır ve Kör Görmek

Maddi ve manevi olarak çok zor günler ve zamanlar geçirileceğine, işlerin günden güne daha kötü bir duruma düşeceğine ve rahatsızlık yaşanacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sağır Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Okan Şahin (02 Kasım 2014 saat: 02:32)

    Bu gece iki farklı rüya gördüm siz yardimci olabilir misiniz ilk ruyamda alkol alinin bir yere gidiyoruz yanimda bir tanidigim var masaya geliyoruz ben göbek atıyorum sevinçten degil icimde bir üzüntü var sonra sagır oluyorum tahmini 10 sn gibi bir zaman bir kadın geliyor kadını tanıyorum ama yüzünü hic görmedim yanımdaki bir duble alkol alıyor ve gidiyoruz yol belli degil o mekandan ayrılıyoruz. Sonraki rüyam ise daha karışık rüyamda bir anne yeni dogmuş bir bebek görüyorum sonra bebegin öldügünü annenin yaşadıgıni görüyorum ama anne ve bebek bir seye sarılı sekilde duruyorlardı.bebegin anneden alındındıktan sonra bebek yaşıyor anne ölmüs oldugunu görüyorum bebegi alıyorum her tarafi küf olmus ona duş aldırmak icin götürüyorum suyu aciyorum heryeri su oluyor halılar yerde çocugu bir yere koyuyorum kalıları aliyorum bebek birax agladıktan sonra aglanayı bırakıyor .rüyam bu kadar tek yaşıyorum yaş 22

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,