RuyaTabirleri.com

Rüyada Saha Görmek

Rüyada saha görmek, kişinin düşmanlarıyla kozlarını açık seçik ortaya koyacağına, her şeyi kuralına göre yapacağına delalettir. Gözü pek ve hiçbir şeyden, kimseden korkmayan rüya sahibinin bundan dolayı sevdiklerini de her zaman en iyi şekilde koruyacağına, hayatındaki riskleri en az seviyeye indirerek daha güvenilir ve iyi bir hayat yaşamak için çaba göstereceğini de bildirir. Açık ve büyük bir saha görmek işlerin yolunda gideceğine de işarettir ve kişinin alacağı kararların doğruluğuna, kendisini rahatsız eden koşulları yeniden gözden geçireceğine, daha doğru, net bir bakış açısı kazanacağına alamettir.

Rüyada Halı Saha Görmek

İş konusunda tek başına hareket etmekten vazgeçilmesi gerektiğine ve kişinin başkalarının deneyimlerinden faydalanarak mevcut işinde daha iyi adımlar atmasına delalettir. Halı saha ekip işi kurmaya, takım olarak daha güçlü rakiplerle savaşmaya, galibiyet elde etmeye alamettir.  Boş bir halı saha iş yaşamında yalnız kalınacağına, kalabalık bir halı saha ise kişinin çok büyük bir topluluğa konuşma yapacağına veya kalabalık kitleleri etkileyecek bir işe imza atacağına delalettir. Halı sahada top oynadığını görmek de rüya sahibinin iş yaşamında son derece keyifli zamanlar geçireceğini, mutluluğunun uzun süreceğini bildirir.

Rüyada Kalabalık Bir Saha Görmek

Önemli bir iş için hazırlık yapılacağına, başka bir ülke veya şehirde sunum ya da toplantı içinde bulunulacağına, rüya sahibinin çalışma arkadaşları da dahil olmak üzere pek çok kişinin dikkatini çekecek başarılara imza atıp, adından söz ettireceğine delalet eder. Hane içinde de kalabalık bir ortamın oluşacağına, kız istemeye gelineceği veya nişan yapılacağı şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Saha Görmenin Psikolojik Yorumu

Uzun süren bir durağanlık döneminin kişiye psikolojik olarak zarar vermeye başladığını, kimseyle bağ kuramayan kişilerin yalnızlıktan dolayı bunalıma girdiklerini ve manevi olarak kendilerini ayakta tutabilecek kadar güç bulamadıklarını tabir eder. Genellikle ruhsal açıdan kişinin ne yapacağını bilememesi şeklinde ifade edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: