RuyaTabirleri.com

Rüyada Sahabe Görmek

Rüyada sahabe görmek, çok hayırlıdır. Rüya sahibine Allah tarafından güzel yazılar yazıldığı, kaderinin ve alın yazısının güzel olduğu anlamına gelir. Geçim derdine düşmeden, keyif ve rahatlık içinde geçecek hayat işaret eder. Rüya sahibinin, dinde ve ahlakta güzel olduğuna, büyük ve güzel hayır işleri yapması sayesinde Allah’ın makbul, özel ve sevilen kullarından olmayı başaracağına ve kitaba bağlı kalacağına delalet eder.

Rüyada Sahabe Mezarı Görmek

Rüyasında sahabe mezarı gören kişi, tüm derdinden, sıkıntısından, kederinden ve imkânsızlıklarından kurtulur. Kişi, işlerinden yana yüzünü güldürecek ve kendisini rahat ettirecek başarılar elde edecek, geçim sıkıntısından, yokluktan ve fakirlikten kurtulacak demektir.

Rüyada Sahabe Kabri Görmek

Rüyada sahabe kabri görmek, hayırlı olaylar yaşamaya, her türlü kazadan, beladan ve kötülükten uzak olmaya ve korunmaya, haramdan, zinadan, yalandan ve iftiradan çekinmeye, iyi niyetlerle çıkılan yola ve ondan zafer elde etmeye işaret eder.

Rüyada Ashabı Kiram Görmek

Rüyada ashabı kiram görmek, inanlardan olmaya, hak yolunu hiç bırakmamaya, o yolda hayırlardan geri kalmamaya, namuslu, imanlı ve makbul kullardan olmaya ve hak katında yükselmeye tabir edilir.

Rüyada Sahabelerden Birini Görmek

Bir kimse rüyasında sahabelerden birini görürse o kişi her iki cihanda da kurtuluşa erecek demektir. Rüyayı gören kişinin iki dünya için de faydalı ve hayırlı işler yapacağına, çevresi tarafından arkasından dua edecek kimselerin çok olacağına, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine hem de iç huzuru yakalamayı başaracağına delalet eder.

Rüyada Sahabe Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kendini sahabe olarak görmesi, günah işledikten sonra tövbekâr olacağına, hidayete ereceğine, hikmete kavuşacağına ve bundan sonra alnını secdeden kaldırmayacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sahabe Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. mehmet (01 Temmuz 2015 saat: 08:23)

    Ben ruyami aktarayim sizin yorumunuzu bekliyorum.
    Rüyamda büyük sahabelerden malik esterin oğlu ibrahimi gördüm.
    Ayakta durmuş cok uzun ve çok güzel saçlarını eliyle ayırdı ve bana bakiyordu.ben bu kadar güzel bir yuz omrumde gormedim. Sonra abimi gordum dedim ona ibrahim geldi bizi bekliyor. Benim yatak odama gecip ibrahimi beklerken birden benim odanın perdesi acildi ve siyah giyinimli bir adam kılıçlı odaya girdi pencereden. Ben korkudan kimildayamadim. Ayaga kalakti ve yatakta olan eşime doğru giderken ona birşey yapacak diye bir sicradim öyle uyanmisim.

  2. Yunus (27 Aralık 2014 saat: 23:08)

    Ben rüyamda mescitteydim Hz Ali nin arkasında namaz kılıyordum yanımda bi kaç kişi daha vardı Yanımdaki bi zatta kab bin malikti ve Hz Ali bize diyorduyki kaab bin malik yaşlıdır ona göre namaz kılacağız namazdan sonra biri bana diyorduyki senin ayağın tıpkı Hz Ali’nin ayağı gibi bu Allah rızası için açıklarmısınız

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,