RuyaTabirleri.com

Rüyada Sahne Görmek

Rüyada sahne görmek, rüya sahibinin, iş hayatında, daha önce kimse tarafından yapılmamış ve denenmemiş, çok farklı ve heyecan yaratacak yollar ve yöntemler denemesine ve bu sayede üst kademe yöneticileri tarafından başarılı bulunup desteklenmesine ve farklı çalışmalar yapması için yetkilendirilerek terfi ettirilmesine delalet edilir.

Rüyada sahne görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında, yeniliklere ve yenilenmeye başvurup çalışmalar yapmasına ve yeni insanlar ile tanışmasına tabir edilir.

Rüyada Yıkılmış Sahne Görmek

Rüyada yıkılmış sahne görmek, iş hayatında yaşanan sorunlardan ve sıkıntılardan ötürü farklı ve daha eğlenceli bir iş bularak çalışmaya ve daha keyifli zamanlar geçirmeye işaret edilir.

Rüyada Geniş Sahne Görmek

Rüyada geniş sahne görmek, hayatta yaşanacak güzelliklerin ve değişikliklerin sahnenin boyu kadar geniş ve büyük olacağına yorumlanır.

Rüyada Sahne Işıklarını Parlak Olması

Rüyada sahne ışıklarının parlak olması, rüya sahibinin, iş hayatında yapacağı değişikliklerin çok kısa bir zamanda gerçekleşeceğine delalet edilir.

Rüyada Taştan Sahne Görmek

Rüyada taştan sahne görmek, iş hayatında daha önce yapılmış bir çalışmaya daha farklı ve daha güzel eklemeler yaparak daha fazla para ve daha fazla başarı elde etmeye işaret edilir.

Rüyada Tahtadan Sahne Görmek

Rüyada tahtadan sahne görmek, rüyayı gören kişinin, yapacağı çalışmalara çok az zaman harcayarak çok büyük paralar ve başarı kazanacağına yorulur.

Rüyada Metalden Sahne Görmek

Rüyada metalden sahne görmek, rüya sahibinin, eş, dost ve akrabaları ile birlikte bir çalışma yapacağına ya da bir işe gireceğine tabir edilir.

Rüyada Şarkı Söylemek

Rüyada şarkı söylemek, iş hayatı ile ilgili bir çalışma için yakın bir dosta ya da sevilen bir akrabaya yalan söylemeye ve bu kişinin güvenini kaybetmeye delalet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!