RuyaTabirleri.com

Rüyada Sahte Altın Görmek

Rüyada sahte altın görmek, gerçek altın görmekten daha hayırlıdır. Bu rüya kişinin başına gelecek talihli bir olaya, önemli bir kazanca işarettir. Rüyasında sahte altın sahibi olan gerçek hayatta büyük bir mala ve mülke konar. Sahte altın biriktirmek para biriktirmeye, maddi anlamda birçok zorluktan kurtulmaya ve kişinin borçlarını ödemesine delalet eder. Rüyada sahte altınların miktarınca elinize para geçer. Bazı alimlere göre ise sahte altın insanlara kendisini iyi gösteren fakat gerçekte katı bir kalbe ve kötü niyetlere sahip ikiyüzlü bir insandır. Bu rüya kandırmaya ve aldatmaya, dünya hayatının süslerine ve bu süslere bağımlı olmaya işaret eder.

Rüyada Sahtelik Görmek

Rüyada sahte herhangi bir eşya gören kişi dünya hayatında aldatılır veya kendisi birisini aldatır. Sahtelik iki yüzlülüğe ve yalanlara, kandırmacalara, kişinin gayrimeşru mal edinmesine, haram para yemesine işaret etmektedir. Rüyada sahte insanlar görmek çevrenizi kötü kişilerin saracağına ve bu kimselerin size yalan haberler getireceğine delalet eder. Rüyasında sahte takı takan kişi bir zarara uğrar. Özellikle iş hayatında başarısızlıklara ve girişimlerinizden herhangi bir sonuç alamamanıza yorumlanmaktadır.

Rüyada Altın Görmek

Rüyada görülen altın keder ve sıkıntıdır. Altında yapılmış bir eşyaya malik olan kişinin başına beklemediği bir bela gelir veya rüya sahibi mal varlığını harcamak zorunda kalır. Altın liralar duyacağınız çirkin sözlere, dedikodulara işaret etmektedir. Çok miktarda altını olan kişi elindeki malı çıkarır veya para harcar. Altın genellikle iyiye yorumlanmaz. Bazen de dünya hayatının süsüne dalarak günah işlemeye işarettir.

Rüyada Sahte Altın Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada sahte altın görmek, kişinin aldatılma korkusunu yansıtır. Bu rüyayı gören kişi insanlara güven duymakta zorlanmaktadır. Sahte altın bazen de isteğinize rağmen mal sahibi olamadığınıza işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Altın ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Altın Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Sahte Altın Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. armin (08 Kasım 2016 saat: 07:39)

  Rüyamda boynuma sahte altından yapılma büyükçe iki tane kolye takmıştım.Ben bunun sahte olduğunu biliyorum ama çok güzel durdukları için çıkartmıyorum.Çevremdekiler de bunun sahte olduğunu anlamasınlar diye çaba sarfediyorum..Şimdiden teşekkür ederim.

 2. Zeynep (23 Nisan 2016 saat: 13:50)

  Rüyamda bi topraklıktan geçiyorum geçerken bozuk bir liralar ve altın topluyorum topraktan çeyrek yarım büyük altın bunları duvara sürtüyorum sahte olduğunu anlıyorum ve şu altına benzeyen çikolatalardan oluyor bazıları bir tanesini yiyorum lütfen açıklarmışsınız nedemek oluyor anlamı nedir şimdiden çok Tşk ederim

 3. Hatice (12 Haziran 2015 saat: 03:43)

  Rüyamda kız kardeşime verdiğim altınları kırık ve parçalanmış halinde geri aldım ve ayrıca bunların hepsi sahte olduğu ortaya çıktı. O sadece altınları ççantasına koyduğunu ve yolda parçalanmış olabileceğini söyledi ve sahte olduklarını bilmediği ortaya çıktı .
  Bu nedir şimdi?

 4. melek (29 Mart 2015 saat: 06:00)

  Ruyamda eski sevgilimin gercek hayatta takmadigi ama ruyamda taktigi bilezik ve altin kolyeynin sahte oldugunu anliyodum kalabalik bi yerde yuruyodum oda yanimda yuruyodu tartisiyorduk birden kolum a baktim altin bilezik ve kolye metal rengine dondu bende ona pislik sen sahte seylerle benimi kandiriysn dedim oda kuyumcu beni kandirdi dedi ben kufur ettim o pesime takildi dovecekti ben kactim rüya bu kadar

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,