RuyaTabirleri.com

Rüyada Sahur Görmek

Rüyada sahur görmek, rüyayı gören kişinin nefsini kötü duygulardan arındıracağına, dilini yalandan, dedikodudan ve iftiradan sakınacağına, elini haramdan, belini de zinadan uzak tutacağına işaret eder. Rüya sahibinin tövbesini ve yeminini bozmayacağına, dinine bağlı kalacağına, hak yolunu tutacağına, inancına aykırı olacak isteklerine yenilmeyeceğine alamet ederken bir diğer yandan da güç ve kudret sahibi olacağına yorulur.

Rüyada Sahur Yemeğini Görmek

Rüyayı gören kişinin makbul olan yollardan rızık sahibi olduğuna, kazancına ve ekmeğine haram sürmediğine, kendisine hayır getirecek yollardan da ayrılmadığına tabir edilir. Rüya sahibinin elinin bollaşacağına, aşının da çoğalacağına tabir edilir.

Rüyada Sahur Yediğinizi Görmek

Rüyayı gören kişinin iyi niyetleri ve temiz düşünceleri olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin hiç kötülük taşımadığına, kendisini Allah’a daha fazla yakınlaştıracak işlere meyil ettiğine, ailesinin kursağına giren ekmeği de alın teri ile kazandığına ve anasının sütü gibi ak olduğuna alamet eder.

Rüyada Sahura Kalkmak

Rüyayı gören kişinin güzel işlere heveslendiğine, iyiliğe yöneldiğine, doğru olandan da hiç şaşmadığına rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin kendisine maddi getiri sağlayacağı gibi manevi huzur verecek ve onu dine daha fazla yönlendirecek adımlar atmaya karar vereceğine rivayet edilir.

Rüyada Sahur Yapmak

Rüyayı gören kişinin kolaylıklar içinde yaşayacağına, imkânlarının kendisini rahat yaşatacak kadar geniş olacağına, elindekilerinin kıymetini bileceğine ve Allah’a kendisine bahşettikleri için her zaman şükredeceğine işaret eder. Rüya sahibinin amaçlarına nail olacağına ve iyi amellerini yerine getirme şansı yakalayacağına tabir edilir.

Rüyada Sahur Yemeği Hazırlamak

Rüyayı gören kişinin herkes tarafından takdir edilecek işlere girişeceğine, insanlar arasında yüceleceğine, saygınlık göreceğine, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, Allah katında da bir üst mertebeye yükseldiğine inanacağı şeyler yapacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!