RuyaTabirleri.com

Rüyada Sakal Görmek

Rüyada sakal görmek kazanç, rızık, bolluk, bereket, saygınlık ve hürmettir. Rüyada uzun sakal görmek iyi değildir, yokluğa düşmeye, pişmanlığa ve kedere işaret eder. Rüyada sakalın kesilmesi sıkıntı ve zorluklardan kurtularak esenliğe kavuşmaya delalet ederken, bir kadının rüyasında yüzünde sakal olduğunu görmesi, kendinden ya da eşinden kaynaklanan bir nedenden dolayı çocuk sahibi olamayacaklarına delalet eder. Rüyada sakal görmek borçlanmaya ve sıkıntıya girmeye, hayati bir konuda hatalı davranmaya delalet eder. Bir erkek rüyasında sakal görürse bu o kişinin malının, parasının ve rızkının artacağına işaret eder. Rüyada sakalın haddinden çok fazla uzaması hem zenginlik hem de itibar anlamına gelir. Sakalın düzenli ve güzel şekilde uzadığını gören kişi için rüyası huzur, rahat yaşamak, saygınlık, herkes tarafından sevilmek ve sayılmak, bolluk, bereket ve zenginlik anlamına gelir. Rüyasında sakalının ayaklarına kadar uzadığını gören rüya sahibi için ölüm anlamına gelir.

Rüyada Sakal Traşı Olmak

Rüyada kişinin traş olduğunu görmesi malını kaybedeceğine ve darlığa düşeceğine işaret eder. Aynı zamanda saygınlığını ve itibarını da kaybeder. Rüyada kişinin sakalını daha önce hiç görmediği biri traş ederse, kişi kendisiyle aynı ada sahip ya da çevresinde onu sevmeyen biri yüzünden saygınlığını yitirecek demektir.

Rüyada Sakalın Beyazlaması

Rüyada sakalının beyazlaması çok iyidir, rüya sahibinin onura nail olacağı ve herkes tarafından ayakta alkışlanacağı işler yapacağı ve toplumda büyük bir itibar sahibi olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kadının Sakalının Çıkması

Rüyada bir kadının sakalının uzaması, o kadının terbiyesinin eksikliğine işaret ederken aynı zamanda kadının kocasına delalet eder. Ayrıca rüya sahibinin yanlış bir yola saparak bir hata yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Çocuğun Sakalının Çıkması

Rüyada küçük bir çocuğun sakalının olduğunu görmek, uzun hayata delalettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sakal Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Ayse (26 Kasım 2015 saat: 15:12)

    Ruyamda oglumun ayrildigi nisanlisina ayrilmadan once bize iade ettikleri esyalarini elimde bir degnekle geri goturup verdim biz sizinle yeniden barisip dunur olmak istiyoruz dedim. Bu sirada gelinimi gordum yuzunde sakallar cikmisti ve sakallari baya uzundu ve yer yer beyazlamisti. Bu ruyayi tabir ederseniz sevinirim tesekkurler…

  2. Sevgi kurnaz (20 Ekim 2015 saat: 13:27)

    Rüyamda yüzümde, erkek gibi yüzüm ün tamamini kaplamış siyah renkte en az iki cantim uzunluğu olan sakal vardi.aynaya bakıyorum bayan olduğum için kuaföre gitsemn ağda ile aldırsam canım çok yanar. Erkek kuaförüne de Traş olamam utanırım diyorum. ve bu durumdan ben nasıl kurtulacağım diye üzülürken uyandım. Çok etkilendim

  3. Ömer fk (21 Temmuz 2015 saat: 02:29)

    Ruyamda hasta babanemi gordum. Sırtıni sivazladim. Yan taraftada vefat eden dedem vardi, yanagindan opmek icin uzandım izin vermedi. bende sakalini oksayip yüzüme. Evet nedir anlami:) hayir ben bu kadar kisa ruya gordum daha niye uzatiyim ki he bu arada gordugum dedem annemin babasiydi.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,