RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Sakal Kesmek

Rüyada sakal kesmek, harcama yapmaya, maddi anlamda eksilmeye ve cepten çıkacak paraya ya da elden gidecek mala tabir edilir. Rüya sahibinin hazırlıksız olarak ve beklenmedik şekilde karşısına çıkacak olan zaruri ödemeleri dolayısıyla bütçesinin açılmasına ve kişinin parasal anlamda sıkıntıya düşmesine rivayet edilir. Rüyasında sakalını kestiğini gören kişi darlığa düşer ve ihtiyaçlarını karşılama konusunda zorluk çeker diye tabir edilir.

Rüyada Sakal Bıyık Kesmek

Rüyada sakal ve bıyık kesmek iki türlü tabir edilir. Eğer rüya sahibi gerçek hayatta sakalını ve bıyığını kesmeyi gerçekten tercih ediyorsa bu hayra yorulur ve kişinin isteklerine kavuşacağına, huzuru ve mutluluğu yakalayacağına rivayet edilir. Şayet rüya sahibi gerçek hayatta sakalını ve bıyığını kesmeyi sevmiyorsa o halde bu rüya kendisi için yaşayacağı hayal kırıklıklarına ve başarısızlıklara yorulur.

Rüyada Sakal Tıraşı Olmak

Rüyada sakal tıraşı olmak da sakal kesmekle benzer şekilde yorumlanır ve aynı anlama gelir. Rüyasında sakal tıraşı olduğunu gören kişinin rüyası, yaşayacağı mali kriz nedeni ile evindeki bolluğun ve bereketin azalacağı, kişinin faturalarını ödeme ve alım yapma konusunda da gücünün zayıflayacağı anlamına gelir.

Rüyada Saç Sakal Kesmek

Rüyada saç sakal kesmek, iyi değildir. Rüya sahibi için mutsuz olmasına ve hüsrana uğramasına neden olacak olaylarla karşılaşacağına bu nedenle de kötü günler geçirip, içine kapanıp, insan içine çıkmak istemeyeceğine alamet eder. Kişi, gözden düşeceği ve geri planda kalacağı bir dönem geçirecek demektir.

Rüyada Tıraş Olmak

Rüyada tıraş olmak, iyilik, güzellik ve hayır olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin hedeflerine ulaşacağına, emeklerinin kendisine mutluluk getireceğine, makamının artacağına, kazancının çoğalacağına, elinin bolluğa kavuşacağına işaret eder. Bu rüya, kişi için olumlu gelişmeler olarak yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,