RuyaTabirleri.com

Rüyada Sakal Tıraşı Görmek

Rüyada sakal tıraşı görmek, hayırlı bir haber alan rüya sahibinin kutlama yapacağını, bekarsa kalabalık bir düğün yaparak dünya evine gireceğini ifade ederken, evli erkekler için baba olacaklarının müjdesidir. Kişinin hayatındaki tüm sorunları önem sırasına göre çözmek için harekete geçeceğini, planlı ve programlı şekilde ilerleyerek hayatını istediği şekilde düzene sokacağını tabir eder. Mali durumun düzelmesiyle birlikte seyahatlere çıkılacağını, hayattan keyif alınacağını bildirir. Genel manada hazırlıkları, kalabalık bir toplantıya katılmayı yahut evinde davet vermeyi ifade ettiği gibi, iş konusunda çok ciddi meselelerin tartışılacağı bir görüşmede bulunarak düşüncelerini dile getirmeyi de delalet eder. Cefa çekilen, sıkıntılar nedeniyle bir türü rahata eremeyen kimselerin şanslarının açılacağını ve bereketli günlerin başlayacağını haber verir.

Rüyada Sakal Tıraşı Olmak

Sakal tıraşı görmekle benzer şekilde yorumlanır. Ayrıca İslami olarak kişinin kendisini ibadete vererek gönül gözünün açılmasıyla birlikte yaptığı hataları ve yanlışları çok daha net şekilde görmeye başlayacağını, bundan sonraki zamanlarda hatasız yaşayabilmek için önlemlerini erkenden alacağını ifade eder. İnancın sağlamlaşması sonucu her konuda alçak gönüllü davranacak olan rüya sahibi, şükrederek yaşayacak demektir. Yaşama bakış açısının tamamen değişikliğe uğrayacağı bir olayın hasıl olmasıyla birlikte yepyeni bir döneme girileceğini haber verir.

Rüyada Berbere Gitmek

Rüyada berbere giden kimseler mali konularda birine fikir danışırlar veya ekonomik durumlarını düzeltmek için uzman kimselerden yardım alırlar. Berberde sakal tıraş olan kişiler hayatlarını düzene sokar ve disiplinli şekilde yaşarlar. Saç tıraşı olanlar ise aile içi meseleleri tek başlarına çözerek yeniden huzurlu, mutlu yuvalarına kavuşurlar. Bir bayanın kadın berberine gitmesi ise eşinden alacağı iltifatlara ve hediyelere alamettir.

Rüyada Sakal Tıraşı Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin aklını, zihnini durmadan meşgul eden ve kendisini huzursuz hissetmesine neden olan bazı sorunları çözmek istediğini, bu meseleler nedeniyle bir türlü kendisini rahat hissetmediğini ifade eder. Özel yaşamla alakalı konularda fazla takıntılı davranmak veya sevilen kişilerle fazlaca ilgilenmek anlamına da gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!