RuyaTabirleri.com

Rüyada Şakalaşmak

Rüyada şakalaşmak, şaka yapılan kişiye bağlı olarak iki farklı şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişi, eğer tanıdığı bir kişi ile şakalaşırsa uzun zamandan beri iş hayatı ya da aile hayat ile ilgili olarak çok hayırlı ve güzel bir haber alacağına, bu vesile ile sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve çok büyük bir ferahlığa çıkacağına alamet eder. Eğer rüya sahibi, tanımadığı bir kişi ile şakalaşırsa eğer ister istemez hayat içerisinde bir üzüntü yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Sevdiğinle Şakalaşmak

Rüyayı gören kişinin, aile hayatında çok hayırlı ve mutluluktan havalara uçmasını sağlayacak bazı haberler alacağına, çeşitli gelişmeler yaşayacağına, bu sayede çok güzel olaylara vesile olacak adımlar atacağına delalet eder.

Rüyada Arkadaşınla Şakalaşmak

Uzun bir zamandan beri çok zor bir iş ile uğraşan rüya sahibinin, etrafındaki bazı kişilerin destek vermesi üzerine çok rahat bir nefes alacağına, başarılı bir adım atılması ile işlerin toparlanmaya başlayacağına ve daha bereketli işlere girmek için zaman kollanacağına rivayet eder.

Rüyada Babayla Şakalaşmak

Attığı her adımda çok daha bereketli kazançlar elde eden rüya sahibinin, eline geçen bu kazançlar sayesinde büyük bir güce sahip olacağına, yardıma muhtaç olan kişilere yardım etmek için çaba göstereceğine ve zorlukları yenmeleri için destek olacağına işaret eder.

Rüyada Denizde Şakalaşmak

Yakın bir zaman içinde büyük çaba göstererek bazı işler gerçekleştiren rüya sahibinin, çok hayırlı ve bereketli kazançlar elde edeceğine, kazancı sayesinde etrafındaki insanların da sorunlarına çare olacağına yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgiliyle Şakalaşmak

Rüyayı gören kişinin, attığı adımların bazı sorunlara sebep olmasına rağmen daha sonra düzeleceğine, bu sorunları telafi edeceğine ve el attığı işleri başarıya ulaştıracağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Şakalaşmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Hasretin göz yaşları (15 Aralık 2014 saat: 05:31)

    Rüya görüyorum hep bazen yeşillikler bazen toza toprağa gömülmüş buğday tanerini topluyorum Bazense ölmüş babamı. Hepsine hayırlı olsun diyorum. Rüyalar ne kadar gerçek tirler bilmiyorum şu yalan Dünya’da Başıma gelmeyen kalmadı hiç kimseye bir kötülüğümde olmadı olmaz da Allah îma Şükürler olsun ama canımı hep acıtan bir Şeyler oluyor neden??

  2. damla (21 Nisan 2014 saat: 13:07)

    Hayır olsun ruyamda 2 erkek 2kiz denize acilmisiz ama hiç birini tanımıyorum deniz masmavi dingin bizde gayet iyi muhabbet ediyrz baska bir tekne bize yaklaşıyor ve neden sirtinimz dönük oturuyrz diye bize soruyo ben gözüme güneş geldigini söylüyorum haklisin diyo o teknede 3 kisi var erkek sonra birisi elinde telefonla birinin adini söyleyip size şaka yaptı diyo ama ben soyledigi kişiye de tanımıyorum gidiyolar ben uzanuyorum sonra bişeyler düşünürken uyandım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,