RuyaTabirleri.com

Rüyada Şakalaşmak

Rüyada şakalaşmak, şaka yapılan kişiye bağlı olarak iki farklı şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişi, eğer tanıdığı bir kişi ile şakalaşırsa uzun zamandan beri iş hayatı ya da aile hayat ile ilgili olarak çok hayırlı ve güzel bir haber alacağına, bu vesile ile sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve çok büyük bir ferahlığa çıkacağına alamet eder. Eğer rüya sahibi, tanımadığı bir kişi ile şakalaşırsa eğer ister istemez hayat içerisinde bir üzüntü yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Sevdiğinle Şakalaşmak

Rüyayı gören kişinin, aile hayatında çok hayırlı ve mutluluktan havalara uçmasını sağlayacak bazı haberler alacağına, çeşitli gelişmeler yaşayacağına, bu sayede çok güzel olaylara vesile olacak adımlar atacağına delalet eder.

Rüyada Arkadaşınla Şakalaşmak

Uzun bir zamandan beri çok zor bir iş ile uğraşan rüya sahibinin, etrafındaki bazı kişilerin destek vermesi üzerine çok rahat bir nefes alacağına, başarılı bir adım atılması ile işlerin toparlanmaya başlayacağına ve daha bereketli işlere girmek için zaman kollanacağına rivayet eder.

Rüyada Babayla Şakalaşmak

Attığı her adımda çok daha bereketli kazançlar elde eden rüya sahibinin, eline geçen bu kazançlar sayesinde büyük bir güce sahip olacağına, yardıma muhtaç olan kişilere yardım etmek için çaba göstereceğine ve zorlukları yenmeleri için destek olacağına işaret eder.

Rüyada Denizde Şakalaşmak

Yakın bir zaman içinde büyük çaba göstererek bazı işler gerçekleştiren rüya sahibinin, çok hayırlı ve bereketli kazançlar elde edeceğine, kazancı sayesinde etrafındaki insanların da sorunlarına çare olacağına yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgiliyle Şakalaşmak

Rüyayı gören kişinin, attığı adımların bazı sorunlara sebep olmasına rağmen daha sonra düzeleceğine, bu sorunları telafi edeceğine ve el attığı işleri başarıya ulaştıracağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!