RuyaTabirleri.com

Rüyada Sakallı Adam Görmek

Rüyada sakallı adam görmek, rüyanın şekline göre yorumlanmaktadır. Eğer sakalı çok uzun bir adam görmüşseniz bu rüya yakın zamanda elde edeceğiniz başarı ve zafere işaret eder. Sakalı kısa olan adam ise tez zamanda ulaşacak haberdir. Rüyasında sakallı nur yüzlü bir ihtiyar gören veya onunla konuşan kimsenin işi gücü rast gider. Bu rüya mutluluğa, manevi huzura, beklentilerin karşılanmasına, sevgi ve saygıya işaret eder. Rüyada sakallı bir adamın size bir şey haber vermesi, haber verilen konu hakkında gerçek hayatta da bir duyum alacağınız anlamına gelmektedir. Sakallı bir adamdan bir şey almak nimete, bir şey vermek ise sadakaya yorumlanır. Rüyada yüzünün her yerinde değil de birkaç yerinde sakal olan, kötü görünümlü ve pis kokulu adam şeytandır.

Rüyada Sakal Görmek

Rüyada görülen sakal bazen güzel nesle, evlada, bazen başarı kazanmaya, makam ve mevki sahibi olmaya, bazen de kişinin yapacağı bazı işlere yorumlanır. Rüyada siyah sakal asalet ve ciddiyettir. Rüyasında siyah sakalları olduğunu gören kişi, çevresinde bulunanlardan saygı görür ve takdir edilecek işler yapar. Rüyada görülen kırmızı sakal bazen fitneye bazen de bir gönül ilişkisine müptela olup fikrini ve iradesini kaybetmeye yorumlanır. Rüyasında beyaz sakalı olan kişi rahmete kavuşur.

Rüyada Sakal Uzatmak

Gerçek hayatta sakalı olmayan bir kişinin rüyasında sakal uzatması, iş hayatında başarılı olup önemli bir mevkiye gelmesi ile yorumlanır. Rüyada sakalın uzun olması kısa olmasından daha hayırlıdır. Bu rüya önünüze çıkacak fırsatlar anlamına da gelmektedir.

Rüyada Sakallı Adam Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada sakallı adam gören kişi, herhangi bir konuda öğüde ihtiyacı olan ve kendisine yardım edilmesini isteyen; bunun içinde görgülü, bilgili ve deneyim sahibi bir kişi arayışında olan bir kişidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sakallı Adam Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. leyla (23 Ekim 2016 saat: 10:41)

  ben rüyamda beyaz sakalı bir ihtiyar gördüm çok yaşlı deyil merdivenlerden yürüdüğünü gülen bir yüzle kapıyı çaldı ben açtım bana eve girebilirmiim dedi bende hayır misafirim var dedim ama yokmuş çocom televizyon odasında uyyomuşbende gelmesin diye söylemişim

 2. Emrah Aydın (10 Mart 2016 saat: 12:54)

  Gerçekte sol yanıma yatmışım.Rüyamda da yatakta uyanıyorum. Yorganımı hafif açıyorum. Bakıyorum hemen önümde %80 i beyaz ama hafif seyrek yaklaşık 50 cm sakallı bir dede.
  Ölçülü seviyede korkuyorum.bana euzubesmele çeker misin diyorum.cevap veriyor eli yatağımda ama anlamıyorum. Bir an köpek pozisyonda durup insana aykırı kafa kıvrılmları yapınca korkuyor ben besmele çekiyorum.Şey… Olduğu endişesiyle.
  1.5 boylarında aşırı kötü giyinme yok. Normal siyah beyaz bişeyler. Yataktan inip önüme koyul manasında bişeyler diyor odadan çıkarmaya çalışıyorum. Ve uyanıyorum.

  Fazlaca manevi bir bilincin bana ulaşıp muhabbet etmesini yardınim etmesini içimden geçirsem de ilk kez bu kadar bilinçli ve garip bir rüya görüyorum.
  Hayırlı günler…

 3. okyanus (14 Aralık 2015 saat: 00:17)

  Yurtdışında engin bir deniz kenarındayım.Denizden yola çıkmam için alçak bir duvarı aşmam gerekli.Kenarda beyaz başörtülü nuryüzlü yaşlı bir nine gözüyle işaret ettiği bir adamdan yardım istiyorum.Adam bana elini uzatıp yola çıkarıyor.Adamın yüzüne bakıyorum yoğun bir sakalı olmasına rağmen hoş geliyor bana.O sırada karşıdan adamın ölen arkadaşının yas tutan eşi geliyor.Adam bizi tanıştırıyor.Üçümüz birlikte arabaya binerek havaalanına gidip ülkemize geliyoruz.Onların ortak dostlarının düğününe götürüyorlar beni.Üçümüz gelinle damadın odasını düzenliyoruz.Adam elime bir demet kırmızı gül veriyor.Bunları sen yere serp diyor ve ben mis gibi kokan demeti yere serpiyorum.

 4. Özlem (31 Ekim 2015 saat: 10:35)

  Rüyamda karanlık köhne bir yerdeyim yanımda tanıdığım tanımadığım insanlarda var ama ben aslında birinden kaçıyormuşum bir yerde durup saklanırken erkek kardeşim geliyor yanıma ve çok şaşırıyorum çünkü kardeşimde bir karıştan daha uzun bembeyaz sakalları ve yumuşacık sakalları vardı kardeşim sana ne oldu böyle neden sakal uzatdın diye soruncada herkes bana çok yakıştığını söylüyor bundan sonra sakal bırakıcam dedi ama Nur güzlü sakalları yumuşacık dı
  Çok etkisinde kaldım lütfen yardımcı olun

 5. Fghjj (22 Ağustos 2015 saat: 07:21)

  Rüyamda bi okul lavabosunda eşarbımı bağlarken kalabalık erkekli kızlı topluluğun beni izlediğini görüyorum lavaboya giriyorum orda görmesinler diye tam giyinirken yine izlediklrini görüyorum bacaklarım ve başım açık tuvalette giyiniyorum kıyafetlerim yerlere değiyo sonra giyinemiyorum bi türlü oturup ağlıyorum allahım bna yardım et diye olduğum yer birden camiiye dönüşüyo üstüm örtülmüş siyah sakallı genç salih görünümlü bi adam geliyo ona anlatıyorum hayır böyle bişey olmadı diyo yani gördüklerimin rüya hayal olduğunu söylüyo.. Ne anlama gelir bu rüya hocam??

 6. sude (08 Temmuz 2015 saat: 17:49)

  Ben simdi balkondayim. Yanimda arkadasim Ayca da var. Biz yoldan gecenlere bazi laflar soyluoz. Sonra bi adam geciodu ben Hey die bagirdim. Sesin nerden geldiini ariyodu. Sonra arkadasim Hey adam baksana burdayiz okuz :-D falan diyodu. Bende guluodun bi anda da yeter anlamimda durtukluyodum. Adam bizi gordu ilk anlamadi gibi bi ifade gosterdi sonra da bize gulmeye basladi. O gulunce bizde ona gulmeye basladik. Ama oyle kahkahayla degil tebessum ettik diyim ben gulumsedik yani. Ruyami yorumlar misiniz lutfen?
  Ayrica ben bu siteyi cok seviyorum. Ne zamn ruya gorsem yorumunu hep bu siteden bakiyorum. :)

 7. bekir gomuk (16 Mayıs 2015 saat: 11:31)

  Rüyamda ben cigkoftecide çalışan biriyim siSiparis goturuyorum bir yere siparis bir çocuk alıyor sonra tekrar döndüğümde motorun kasasında çiğköfte kalmis oluyor unutmuş oluyorum onu tekrar vermek için döndüğümde zile bastığında kimse almaya gelmiyor bende bahçe gibi bir yerde biraz oturduktan sonra tekrar zile başlıyorum ve bu sefer uzun boylu yarısı beyaz yarısı siyah sakalı cübbeli bir adam benim getirdigim çiğköfte yi alıyor ben o adamı gördüğümde içimden ne güzel müslüman diye geciriyorum sonra uyanıyorum yotumlarsaniz sevinirim

 8. bekir gomuk (16 Mayıs 2015 saat: 11:29)

  Rüyamda ben cigkoftecide çalışan biriyim siSiparis goturuyorum bir yere sipamotorbir çocuk alıyor sonra tekrar döndüğümde motorun kasasında çiğköfte kalmis oluyor unutmuş oluyorum onu tekrar vermek için döndüğümde zile bastığında kimse almaya gelmiyor bende bahçe gibi bir yerde biraz oturduktan sonra tekrar zile başlıyorum ve bu sefer uzun boylu yarısı beyaz yarısı siyah sakalı cübbeli bir adam benim getirdigim çiğköfte yi alıyor ben o adamı gördüğümde içimden ne güzel müslüman diye geciriyorum sonra utanıyorum yotumlarsaniz sevinirim

 9. burak (07 Mayıs 2015 saat: 14:16)

  rüyamda uzun bir yoldan bisikletle süratli bir şekilde şehir e doğru gidiyorum ve sonra ana cadde de sağda bir yerde iniyorum ve köşe başındaki tamirhane bir dükkanın için beyaz sakallı sakalının boyutu normal bir derecede olan bir adam görüyorum nur yüzlü ve bana gülümseyerek bakıyor ve sonra yaklaşınca o benim gerime doğru ilerledi döndüm baktım oda durdu bana baktı kayboldu sizce bu durum nasıl bir durum tşkler şimdiden

 10. ayetullah (17 Nisan 2015 saat: 01:18)

  Arabistan’da olduğum için vahabi mesebinden olanları çok merak ediyordum ve bir gün Arabistan’da uzun yıllar yaşayan bir arkadasa sordum vahabi mesebinden olanlari nasıl tanıya biliriz die cevabı şu oldu çok uzun sakal bırakan insanlar bu meseledir ama bunu konuşalım 2 ay oldu ondan sonra ben bu konulara hiç takılmadan öyle sıradan bir muhabbet gibi geldi gecti. bende rüyamda uzun sakallı 3 yada 5 tane insan gördüm ve soyleniyordum bu uzun sakallı insanlar vahabi mesebindendir die ve bu insanlar kıyafetleri de kendi kültürleri olan entri giymislerdi

 11. asuman (29 Mart 2015 saat: 11:37)

  rüyamda erkek arkadaşım dans ediyordu sonra yanıma geldi yemek yiyoruz sakallarının uzadığını gördüm ve çene altı hafif beyazlamıştı ben elimle tarıyorum sakallarını diyorum ki ona şu sakallarını kestir artık çok uzamış ama çeneden az aşağı oda tamam kestireceğim diyor öyle uyandım..

 12. selvi (17 Mart 2015 saat: 10:32)

  Rüyamda sevgilimin yanındayım siyah sakallı biri gelip beni kaçırıyor sevgilime bağırıyorum kaçırıldıktan sonra sesimi duyuyor arkamızdan koşuyor yetişemiyor adam beni eve sokuyor bi tane tecavüz etmeye kalkıyor lavaboya gitmek istediğimi söylüyorum bırakıyor lavaboya gidiyorum sevgilime msj atıyorum Nerede olduğumu söyleyeceğim baştan söyleyemiyorum Nerede olduğum aklıma gelmiyor sonra tekrar msj atıp söylüyorum aynı zamanda da adam tahta kapı var oradan bana bakıp msj attığımı görecek diye korkuyorum bu rüyanın anlamı nedir acaba?

 13. Tuba (06 Ocak 2015 saat: 17:53)

  rüyamda annem beni bir hocaya götürüyordu hoca kadîndı ve oturma odasina girdigimizde beni cekyata yatirdi yanima oturdu ve elime 300 lira civarinda para verdi tut bunu diye hocanin birde kizi vardi oda bacaklarimi tuttu sonra hemen ardindan bunun omuzlarinda bir yukmu var dedi hoca ardindada annem hemen arkama bakti ve bir adam belirdi siyah sakalli saci sakali birbirine karismis beyaz içlik tarzi bisey giyinmis elinde siyah aza gibi biseyi olan bir adam ama bir sesle geldi uzerime dogru egiliyoken uyandim ruyamda konusamiyodum hareket edemiyodum icimdeb dua okuyodum ve elimdeki parayi firlattim

 14. zehra (19 Aralık 2014 saat: 00:24)

  Eski çalıştığım patronomun yaninda ise girmisim su an issizim patronum is kolik we cok ters bir insandir bilisim isi yapar ruyamda insaat sektorunde is yapmaya baslamis beni santiyeye poset almaya yolladi biraz kagitlarla hesap yaptik o masasinda oturuyordu beyaz gömlek giymisti santiyeye gittim biraz aradım poşeti site icerisinde 2 3 5 kati bitmis bir suru insaat vardi tam sitenin ortasında kum yigininin basinda oturan yesil gözlü sakallı sapkali ve is kiyafetli bir adam kum aracini yukariyo gonderiyor ve bana poseti bizden aldigini yax hesap karismadin diyordu giderken insaatin ikinci katinda tam balkon kenarinda iki aded bocek gordum siyah cok ayakları olan tirtil gibi incecik ve kuyrugu havada böcek aşağı bakiyor cok yuksek diye atlamiyordu merdivenlerden yukari cikarken elimdeki çamaşır suyunu bocegin birinin uzerine ziplayarak buladim bocekte zipliyordu digerinede bulamaya çalışırken ziplarken ziplarken yataktan hoplayarak uyandim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,