RuyaTabirleri.com

Rüyada Sakallı Kadın Görmek

Rüyada sakallı kadın görmek, rüyanın görülüş şekline göre yorumlanmaktadır. Rüyada sakallı kadın bazı alimlere göre, kendi fıtratına aykırı davranan veya kimsesizlik yüzünden geçimin sağlamaya çalışan bir bayanın sembolüdür. Bu rüya kendi ayakları üzerinde durup başarı sağlayan, herkesin takdirini toplayan bir kadına işarettir. Rüyada sakallı kadın bazen de kişinin küçük duruma düşmesine veya yapacağı yanlışlar nedeni ile rezil olmasına delalet eder. Rüyada sakallı bir kadınla iş yapmak, yumuşak huylu bir adamla karşılaşacağınız; sakallı bir kadına para vermek ise paranızı boş iler yolunda harcayacağınız anlamlarına gelmektedir. Rüyada sakallı bir kadının erkeğe dönüşmesi, başta başarısız olsa bile zamanla büyük bir kazanç sağlayan bir adama işaret eder.

Rüyada Sakallı Erkek Görmek

Rüyada görülen sakallı erkek, kişinin elde edeceği zaferlere, iş hayatında önemli atılımlara, başarılara ve makam sahibi olmasına işarettir. Sakal genellikle güç ve kudrete tabir olunmaktadır. Kişinin kendisinin sakalının çıktığını görmesi, güç elde etmesine, asalet sahibi olmasına, ileride herkesin sevgi ve saygısını kazanacağı işler yapmasına ve bu işlerin sonucunda büyük karlar elde etmesine işarettir. Rüyada sakallı yaşlı bir adam görmek, dünya hayatında güzel bir yolda bulunmaya, kişinin hata ve günahlarına tövbe etmesine ve her anlamda huzurla, mutlulukla geçecek güzel bir ömre delalet eder.

Rüyada Renkli Sakal Görmek

Rüyada siyah sakal, asalet ve güçtür. Siyah sakalı olan kişi saygı görür. Rüyasında kırmızı sakal gören kimse, zengin bir kadınla evlenir. Bu rüya aşık olmaya da yorumlanır. Rüyada beyaz sakal rahmettir. Bu rüyayı gören kişi dini anlamda güçlenir ve derecesi yükselir.

Rüyada Sakallı Kadın Görmenin Psikolojik Tabiri

Bu rüyayı gören kişinin kafası karışıktır ve iç dünyasında birçok sorunla uğraşmak zorundadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!