RuyaTabirleri.com

Rüyada Sakallı Kadın Görmek

Rüyada sakallı kadın görmek, rüyanın görülüş şekline göre yorumlanmaktadır. Rüyada sakallı kadın bazı alimlere göre, kendi fıtratına aykırı davranan veya kimsesizlik yüzünden geçimin sağlamaya çalışan bir bayanın sembolüdür. Bu rüya kendi ayakları üzerinde durup başarı sağlayan, herkesin takdirini toplayan bir kadına işarettir. Rüyada sakallı kadın bazen de kişinin küçük duruma düşmesine veya yapacağı yanlışlar nedeni ile rezil olmasına delalet eder. Rüyada sakallı bir kadınla iş yapmak, yumuşak huylu bir adamla karşılaşacağınız; sakallı bir kadına para vermek ise paranızı boş iler yolunda harcayacağınız anlamlarına gelmektedir. Rüyada sakallı bir kadının erkeğe dönüşmesi, başta başarısız olsa bile zamanla büyük bir kazanç sağlayan bir adama işaret eder.

Rüyada Sakallı Erkek Görmek

Rüyada görülen sakallı erkek, kişinin elde edeceği zaferlere, iş hayatında önemli atılımlara, başarılara ve makam sahibi olmasına işarettir. Sakal genellikle güç ve kudrete tabir olunmaktadır. Kişinin kendisinin sakalının çıktığını görmesi, güç elde etmesine, asalet sahibi olmasına, ileride herkesin sevgi ve saygısını kazanacağı işler yapmasına ve bu işlerin sonucunda büyük karlar elde etmesine işarettir. Rüyada sakallı yaşlı bir adam görmek, dünya hayatında güzel bir yolda bulunmaya, kişinin hata ve günahlarına tövbe etmesine ve her anlamda huzurla, mutlulukla geçecek güzel bir ömre delalet eder.

Rüyada Renkli Sakal Görmek

Rüyada siyah sakal, asalet ve güçtür. Siyah sakalı olan kişi saygı görür. Rüyasında kırmızı sakal gören kimse, zengin bir kadınla evlenir. Bu rüya aşık olmaya da yorumlanır. Rüyada beyaz sakal rahmettir. Bu rüyayı gören kişi dini anlamda güçlenir ve derecesi yükselir.

Rüyada Sakallı Kadın Görmenin Psikolojik Tabiri

Bu rüyayı gören kişinin kafası karışıktır ve iç dünyasında birçok sorunla uğraşmak zorundadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sakallı Kadın Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Özlem (03 Kasım 2016 saat: 12:42)

  Rüyamda öğlen vaktınde güneşli bi gğnde mahallede kadınlarla birlikte oturuyoduk ustumuzde cagla agacı vardı bı vurdu ve bı suru cagla dokuldu hemen egıldım aldım bıkactane ve yedım daha sonra yuzu sakalllı ıkı kadın gordum. Tepkısız duruyolardı

 2. Dilan Ay (26 Haziran 2016 saat: 12:51)

  Merabalar. Ben ruyamda elimi boynuma götürüyodun ve boynumda kıllar olduğunu fark ettim. Bir aynanın karşısına geçtim ve boynumdaki kıllar fazla değildi ama sim siyah ve birazda uzunlardı. Daha sonra ablamın kayın validesi gil bizi iftara çağırmış oraya gittiğimizi gördüm ama sofrada çok az yicek vardı. Biraz yiyip kalktığımı gördüm. Rüyın tabiri bedir acaba?

 3. altun (12 Aralık 2015 saat: 21:10)

  rüyamda yanımda duran birkadın vardı ve birdenbire sakalı uzuyordu sonra yok oluyordu sonra bir daha…ve bende çok şaşkındım öylece ona bakıyordum..bu ne anlama geliyor acaba.
  sonra yüzü beyaz oluyordu böyle temizyüzlü falan ve onun birde ikikız kardeşi daha vardı onlara gayet normal geliyordu.bende sürekli onun yüzünü takip ediyordum..

 4. Pıtırcık esra (20 Temmuz 2015 saat: 17:11)

  Rüyamda sakalli bir kadın gördüm.Off çok kötüydü umarım bir daha görmem.Size nasıl anlatsam bilemiyorum, çok kötüydü.Nasıl anlatacağımı bilemiyorum o kadar kötüydü ki gördüğüm en kötü rüyaydı.Size anlatarak biraz olsun yükümü hafifletmek istedim. Umarım hafifler ve bu rüyadan sonsuza dek kurtulurum.

 5. elam (22 Mayıs 2015 saat: 14:12)

  rüyamda büyüdüğüm anneannemin evine arka pencereden giriyorum.girdiğimde her yer talan olmuş iki oda arasındaki duvarın yıkıldığını görüyorum.yıkılmış olan yerden diğer odaya giriyorum.geçtikten sonra arkama baktığımda dayımın yıkık duvarın önünde uyuduğunu görüyorum.uyandırmadan geri kaçıyorum ve geçtiğim arka odada yıkılan duvarın dibinde birinin yattığını fark ediyorum.yorgan açıldığında vefat eden anneannemin olduğunu ve sakalları çıktığını çok ama çok zayıfladığını görüyorum.şok oluyorum ve çok üzülürken uyanıyorum

 6. Cansu (25 Mart 2015 saat: 09:44)

  Merhaba. Rüyamda teyzem annem ben ve babam bi evdeydik. Babam içerde televızyon seyredıyordu. Ben annem ve teyzem bir yatakta yatıyoduk. Sonra telefona mesaj geliyodu galiba annemle benim öleceğimiz hakkında bi mesaj. Kimseye söylemiyodum korkmasınlar diye. O gece öldürülücekmişiz. Bekliyorum bişeyde yapamıyorum. Sonra gidip babama söylüyorum. Biri gelicek ve annemle beni öldürücekmiş diye. Tam ben bunu babama anlatırken bi kadın geliyo siyah giyinmiş çekik gözlü bi kadın. Saçları kızıl. Ve sakalı var, o da kızıl. Önce anneme bıcak atıyo birsürü saplanıyo bıcaklar. Sonra bana atıyo. Canımın acıdıgını hıssedıyorum resmen. Kadına neden böyle bişey yaptığını soruyorum. emir kuluyum benim sizle hiçbi derdim yok diyo. Doğru diyorum. Annem ölmesin diye dua ediyorum ağlıyorum falan. Ama babam annemin öldüğünü düşünüyo eliyle yüzünü okşayıp gözlerini kapatıyo annemin. Bense hala ölmeyi bekliyorum. Bücudumda biraürü bıçak var. Daha sonra erkek arkadaşımı görmek istiyorum. Son kez. Onu arıyorum ölüyorum ben gel diyorum. Önce şaka yapıyorum zannediyo ama sonra inanıyo. Geliyo. Ev o geldiğinde cok kalabalık. Sonra ben ölmedim diye bidaha geliceklermiş öldürmek isteyenler. Onlardan kaçmak için hastane odası gibi bi odaya giriyoruz. Yaklasık 20 30 kişi falanız. Hastane yataklarına yatıyoruz her birimiz. Hasta zannetsinlerde bakmasınlar diye. Ama asıl aradıkları benim. Bana yatak kalmıyo. Kimsede kalkıp gel sen yat demiyo. Erkek arkadasımın yanına gidip kıvrılıyorum. Sonra adamlar geliyo beni farketmeden gidiyolar. Anneminde ölmemiş oldugunu görüyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,