RuyaTabirleri.com

Rüyada Sakat Görmek

Rüyada sakat görmek, bir takım sorunların çıkacağına ve rüya sahibinin hayatının zorlaşıp, karmaşık hale geleceğine delalet eder. İyi bir rüya değildir ve şansızlık yaşamak anlamına gelir. Rüya sahibinin işlerinin aksayacağı ve keyfinin kaçmasına neden olacağı bir takım musibetlerle karşılaşıp, zor günlerden geçeceğine tabir edilir. Hem parada hem de malda zarar etmeye işaret eder. Rüyada sakat görmek, şansızlık olarak değerlendirilir.

Rüyada Sakat Kalmak

Rüyada sakat kalmak ya da sakatlandığını görmek, çözümsüzlüğe düşmeye, zorluklarla baş edecek gücü bulamamaya ve altından kalkamayacak kadar ağır sorumluluklar alıp sonradan çok güç zamanlar geçirmeye işaret eder. Rüya sahibi sonunun iyi mi kötü mü olacağını düşünmeden bazı işlere atılıp sonradan da cefa çekmek zorunda kalacak demektir.

Rüyada Sakat Birini Görmek

Rüyada sakat birini görmek, kişinin eksik ve hatalı yanlarına tabir edilir. Kişi, bazı konularda yetersiz olduğunu bildiği halde inatla bir takım işlerin üzerine gidecek ve halledemediğini görünce de kötü yollara başvuracaktır diye yorumlanır.

Rüyada Sakat Birine Yardım Etmek

Rüyasında sakat birine yardım ettiğini gören kişi, o kimseye yardım edecektir. Rüya sahibinin elindeki maddi ve manevi gücü kullanarak, rüyasında sakat olduğu için yardım ettiği kişiye faydası dokunacak ve kişiyi çok belalı bir durumdan kurtaracaktır.

Rüyada Sakat Arabası Görmek

Rüyada sakat arabası görmek, rüya sahibinin işlerinin kolaylaşmasına ve hayatının güzelleşmesine delalet eder. Sakat arabası, rüyayı gören kişiye gelecek olan bir yardımcıya ve onun sayesinde her şeyin daha çok düzene gireceğine tabir edilir.

Rüyada Sakat Birinin Yürüdüğünü Görmek

Rüyada sakat birinin yürüdüğünü görmek, rüya sahibinin yaşam mücadelesine işaret eder. Kişi, hiçbir şartta ve koşulda ümitsizliğe kapılmaz, her zaman yaşadığı sıkıntının ve korkuların üzerine gider.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sakat Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. batuhan (04 Şubat 2014 saat: 23:37)

    Rüyamda okulun merdivenlerinden inerken, bir merdiven kösesinde, sol tarafımda bir kalabalik gibi birkac kisinin toplandigini goruyorum. Ne oluyor diye baktigimda koltuk degnekli birini goruyorum. Biraz daha dikkatli baktigimda o kisinin eski bir ogretmenim oldugunu goruyorum. Etrafindaki öğretmen arkadaslariyla selamlasiyor, arkadaslari ona yardim etmeye, merdivenden cikarmaya calisiyor. Bu arada ben de ona yardim etsem mi dusunuyorum bir an, sonra yardim etmek icin belki bir adım atiyorum, bi de elimi uzatiyorum. Ama bisey yapamadan rüya bitiyor. Bu arada hocamın ayağında alçı var, yani sakatligi geçici birşey, fakat saçları da henüz cok yaşlı olmamasına rağmen bembeyazdı. Zamanınızı ayırıp cevap gönderirseniz inanın beni çok mutlu edersiniz. Teşekkürler.

  2. ezgi (02 Ocak 2014 saat: 14:35)

    rüyamda kuzenim ve sevgilisini gördüm ve kuzenimin erkek arkadaşı sakattı konuşamıyordu kuzenim de onun gibi sakat değildi ama kolluk vardı o böyleyse bende böyle olurum demişti. sonra yolda görüyorum yanlarına gidiyorum sevgilisiyle konuşuyorum kuzenim konuşaamıyor diyor bende nasıl konuşamaz diyorum sonra uğraşıyorum ve bağıra bağıra konuşuyo sevinerek bağırıyo sevinçten yani yorumunu öğrenebilir miiyim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,