RuyaTabirleri.com

Rüyada Sakatat Görmek

Rüyada sakatat görmek, iki şekilde yorumlanır. Rüyada görülen sakatat eğer çiğ ise, çalışma hayatında ve aile hayatında yaşanacak, daha önce yaşanmış en kötü günleri bile aratacak ve yapılan bütün işlerdeki huzuru alıp götürecek çok büyük sorunlara ve geri dönülmez zararlara yol açacak ağır sıkıntılara delalet eder. Rüyada görülen sakatat pişmiş ise, yapılan işten para yerine karşılık olarak verilmiş hiçbir işe yaramayan mala tabir edilir.

Rüyada Sakatat Yemek

Rüyada sakatat yiyen kişinin, iş hayatında kazanacağı ama kazandığına bin pişman olacağı ve elinden çıkarmayı bir türlü başaramayacağı maldan ya da paradan hayır görmeyeceğine ve daha ileriki zamanlarda bu para ya da maldan ötürü çok büyük sıkıntılar ile karşı karşıya gelineceğine yorumlanır.

Rüyada Hayvan Beyni Görmek

Rüyada hayvan beyni gören kişinin, yaşadığı parasal ve ailevi sorunlarından çok ötürü çok kötü zamanlar geçireceğine, çok büyük bir baskı altına gireceğine ve sonunda tüm toplum ile bağlarını kopartıp kendisini ruhsal bir hastalığın kucağına atacağına işaret edilir.

Rüyada Hayvan Böbreği Görmek

Rüyada hayvan böbreği görmek, yaşanan ailevi sorunlar ve iş hayatında maddi sıkıntıların başgöstermesi ile birlikte eşler arasında büyük tartışmaların başlayacağına ve boşanmaya kadar gidebileceğine delalet eder.

Rüyada Pişmiş Hayvan Böbreği Görmek

Rüyada pişmiş hayvan böbreği görmek, rüyayı gören kişinin, uzun zaman önce yaptığı ve pek önemli olmayan sıkıntılara yol açan bir hatasını düzelteceğine yorulur. Aynı zamanda, rüya sahibinin, önemsiz şeyler ile vakit harcadığına ve artık gerçek işler ile uğraşılmasına tabir olunur.

Rüyada Pişirilmiş İşkembe Yemek

Rüyada pişirilmiş işkembe yemek, bir iş yapıldıktan sonra tanışılan ve yeni bir iş sözü alınan bir kişiden, ileriki dönemler için sağlanacak bir menfaate işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sakatat Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. muammer (01 Haziran 2015 saat: 12:50)

    4 kisi uzun yola gidiyoruz yanimdakileri goremiyorum arkadaslarim ama yuzleri ve kim oldugunu gormedim yolda su icmeye duruyoruz orda birisi 10 kadar keciyi kesip kelle bacaklarini derilerini biyere toplamis cesmenin ustundeki yerde keci kesmeye devam ediyor yalniz onunde cuvalla ortulu kesenide goremiyorum kabin gibi cuvalla cevrili heryeri sonra icimde kurban bayrami hissi dogdu kurbanda oldugumuz dusuncesine kabildim uyandim sizce nasil yorumlanabilir

  2. şadiye eroğlu (15 Mart 2015 saat: 11:03)

    rüyamda bir kuaföre giriyorum planlı değil yanımda eşimde var kızın saçları sarı bende saçımı boyamasını istiyorum kız saçımı taradıkça uzuyor istediğim rengi veremiyor ama saçım uzuyor fiyatı yüksek söylüyor eşime az söyle gerisini ben vercem diyorum erek çingene geliyor onu tanıyormuşum makyajını o yapsın mı diyor hyr diyorum dışarı çıkartıyor beni tekrar girdiğimde dükkana yemek yicez hazırlık yapıyorum diyor içerde asılı hayvan satakatları var hoşuma gitmiyor kadın ailesinin satakatçı olduğunu söylüyor o esnada gerçekte yeni hamile olan arkadaşım içeri giriyor oda bu kuaför de yaptırıyormuş saçını şaşırıyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,