RuyaTabirleri.com

Rüyada Sakatat Görmek

Rüyada sakatat görmek, iki şekilde yorumlanır. Rüyada görülen sakatat eğer çiğ ise, çalışma hayatında ve aile hayatında yaşanacak, daha önce yaşanmış en kötü günleri bile aratacak ve yapılan bütün işlerdeki huzuru alıp götürecek çok büyük sorunlara ve geri dönülmez zararlara yol açacak ağır sıkıntılara delalet eder. Rüyada görülen sakatat pişmiş ise, yapılan işten para yerine karşılık olarak verilmiş hiçbir işe yaramayan mala tabir edilir.

Rüyada Sakatat Yemek

Rüyada sakatat yiyen kişinin, iş hayatında kazanacağı ama kazandığına bin pişman olacağı ve elinden çıkarmayı bir türlü başaramayacağı maldan ya da paradan hayır görmeyeceğine ve daha ileriki zamanlarda bu para ya da maldan ötürü çok büyük sıkıntılar ile karşı karşıya gelineceğine yorumlanır.

Rüyada Hayvan Beyni Görmek

Rüyada hayvan beyni gören kişinin, yaşadığı parasal ve ailevi sorunlarından çok ötürü çok kötü zamanlar geçireceğine, çok büyük bir baskı altına gireceğine ve sonunda tüm toplum ile bağlarını kopartıp kendisini ruhsal bir hastalığın kucağına atacağına işaret edilir.

Rüyada Hayvan Böbreği Görmek

Rüyada hayvan böbreği görmek, yaşanan ailevi sorunlar ve iş hayatında maddi sıkıntıların başgöstermesi ile birlikte eşler arasında büyük tartışmaların başlayacağına ve boşanmaya kadar gidebileceğine delalet eder.

Rüyada Pişmiş Hayvan Böbreği Görmek

Rüyada pişmiş hayvan böbreği görmek, rüyayı gören kişinin, uzun zaman önce yaptığı ve pek önemli olmayan sıkıntılara yol açan bir hatasını düzelteceğine yorulur. Aynı zamanda, rüya sahibinin, önemsiz şeyler ile vakit harcadığına ve artık gerçek işler ile uğraşılmasına tabir olunur.

Rüyada Pişirilmiş İşkembe Yemek

Rüyada pişirilmiş işkembe yemek, bir iş yapıldıktan sonra tanışılan ve yeni bir iş sözü alınan bir kişiden, ileriki dönemler için sağlanacak bir menfaate işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!