RuyaTabirleri.com

Rüyada Sakız Çiğnemek

Rüyada sakız çiğnemek, rüyayı gören kişinin, insanlara yardım etmeyi görev bilmiş, doğaya ve canlılara zarar vermeyen, herkesi seven ve sayan bir kişi olmasına rağmen kendisini sevmeyen ve çekemeyen insanlar tarafından dedikoduya maruz kalıp çok üzüleceğine ve hatta kısa süreli olarak insanlarla olan bağını koparacağına rivayet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, çeşitli sorunlar yüzünden sıkıntılı zamanlar geçirip tartışma yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Sakız Şişirmek

Ağızdan çıkan sözlere ve kelimelere dikkat edilmesi gerektiğine, düşmanlar ve çekemeyen insanlar yüzünden bir dedikoduya maruz kalınabileceğine ve bu yüzden kelimeleri seçerek konuşulmasının doğru olduğuna işaret eder. Ayrıca, yaşanacak kötü bir olaydan ötürü tüm sırların ortaya döküleceğine tabir eder.

Rüyada Sakız Patlatmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında yaşanan olaylar yüzünden çok iyi bir insan olmasına rağmen bir dedikoduya malzeme olacağına alamet eder. Aynı zamanda, hayatta istenmeyen şeyler ile karşılaşılacağına yorumlanır.

Rüyada Sakız Ağacı Görmek

Çok neşeli, eğlenmeyi seven, stres ve kaygıdan uzak duran bir kişi olan ve sağlığına çok dikkat edip dengeli beslenen rüya sahibinin uzun ömürlü olacağına, torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına ve hastalık yüzü görmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Sakız Yutmak

Çok sevilen bir kişiye yapılan haksızlıktan ötürü çok büyük bir üzüntü duyulduğuna, söylenen şeylerden pişman olunduğuna ve kendisinden bir topluluk içinde özür dileneceğine tabir eder.

Rüyada Sakız Aldığını Görmek

Rüyayı gören kişi hakkında dedikodu yapan kişilerin bulunduğu bir ortama giren bir dostun bu kişileri azarlayacağı ve utandıracağı anlamına gelir.

Rüyada Sakız Yapışması

İki şekilde yorumlanır. Eğer sakız elbiseye yapışmış ise giysilerin insanların dikkatini çektiğine delalet eder. Sakız vücuda yapışmışsa eğer, yapıştığı alanla ilgili bir hastalıkla karşılaşılacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,