RuyaTabirleri.com

Rüyada Sakız Görmek

Rüyada sakız görmek rüya sahibinin zor işlerde çalıştığına ve mesleği gereği çok büyük tehlikelerle de yüz yüze geldiğine delalet eder. Rüya sahibi, tabir yerindeyse ekmeğini aslanın midesinden alıyor denebilir. Bu zorluklara karşın rüyasında sakız gören kişinin yine de azimle çalışmayı seven, taşı sıksa suyunu çıkaracak kişi olduğu değerlendirmesi yapılır. Ekmek parası kazanmanın ne kadar meşakkatli ve zor olduğunu rüya sahibinden başkası daha iyi bilemez demek yanlış bir yorum olmaz.

Rüyada Sakız Almak

Rüyada sakızı para ile almak, birinden almak ya da bulmak hep aynı şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin üzüleceği olaylar yaşayacağına işaret eder. Rüyasında sakız alan ya da bulan kişi yakın bir zamanda kara kara düşünmesine neden olacak, sıkıntılı bir şey yaşayacaktır.

Rüyada Sakız Çiğnemek

Rüyasında sakız çiğnediğini gören kişinin etrafında lafı ağzında eveleyip, geveleyen ve farklı yerlere çeken kişiler olduğuna işaret eder. Yani, bu kişiler rüya sahibinin yokluğunda onun aleyhine söyledikleri lafları, rüya sahibinin kulağına geldiği ve ayyuka çıktığı zaman evirip, çevirmek taktiği ile inkâr etme yoluna giderler.

Rüyada Sakız Yapışması

Bir kişinin rüyasında üzerine ya da bir yerine sakız yapıştığını görmesi iyi şekillerde tabir edilmez. Bu rüyada hayır yoktur. Rüya sahibinin düzeninin ve işinin bozulması ve geçim sıkıntısına düşmesi, hayattan aldığı keyfi de bu nedenle yitirmesi anlamına gelir.

Rüyada Sakız Yutmak

Rüya sahibi mangalda kül bırakmadığı bir konuda geri adım atacak ve yaptığı haksızlığın da farkına varacak diye ifade edilir. Rüyasında sakız yuttuğunu gören kişi bilse de konuşan bilmese de konuşan ve her konuda ahkâm kesen kişi olarak tasvir edilir. Fakat sonradan ortaya attığı bilgilerin ve iddiaların asılsız olduğunu far ettikten sonra mahcup olacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sakız Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. asli (30 Kasım 2015 saat: 22:08)

  Önemli bi şahsiyetin karşısındayım,ağzımda çok büyük bir sakız var,çıkarmaya çalışıyorum ama bir türlü hepsini çıkartamıyorum ağzımdan.önemli şahıs bana soru soruyor ,cevaplamak istiyorum cevap bekliyor ama konuşursam ağzımdaki sakızı görecek diye korkuyorum.en sonunda çıkartıyorum sakızımı ve özür diliyorum ,hemen cevap veremediğim için sorusuna

 2. eflal su (10 Eylül 2015 saat: 13:12)

  Rüyamda market gibi bir yerdeydim elimde çikolata ve cips vardı cipsi açmıştım yiyordum tam karşımda sevdiğim çocuk vardı ama o beni sevmiyorum kankamla çıkıyor normal hayatta ben başka ne alsam diyordum kendime o sakız al dedi bende bizde bir kutu sakız var zaten dedim

 3. Eyyub (25 Temmuz 2015 saat: 05:45)

  rüyamda ev sahibi gelmiş bizim Eve ben uyuyormuşum ev arkadaşım karşılıyor onu sonra ben de geliyorum ev sahibinin yanında bi kaç kişi daha var evi kontrol ediyorlar prize falan bakıyorlar biz eve yeni taşındığımız için nasıl vermişlerse öyle almak için neyse gidiyorlar sora arası pek Geçmiyor biri tekrar geliyor bişeye bakmayı unutmuş ben karşılıyorum bakıyor sora evde banyonun çoğu camdan ve tuvalete giren banyodakini görebiliyor öyle dizayn edilmiş sonra bizim karnımız acıkıyor arkadaşımla birlikte altlar komşumuz olan arkadaşımız la yemeğe çıkıyoruz benim ev arkadasım onla ilerliyor yemekleri falan yemek için avm de üst kata çıkıyorlar ben biraz geç kalıyorum sakızın çoğunu elimle çıkarıyorum sora lavabo arıyorum alt katta diyorlar gidiyorum bi engel gibi bişey var hemen atlıyorum dönerler falan var çok leziz duruyor ve bayada var ama tuvalet yokmuş sonra Arkadaşlara yetişmek için üst kata çıkıyorum çıkarken üst kata yürüyen merdivene biniyorum çok hızlı çıkıyor aşırı hızlı düşmemek için tutunuyorum ama zor bela duruyorum neyse ben çıkarken bi tane zenci bayan aşağı doğru iniyor bakıyorum güzel diye düşünüyorum uyandım sonra

 4. Serpil (18 Mayıs 2015 saat: 06:19)

  rüyamda sakız çiğniyordum , sakızı çıkartmak istyorum fakat dişlerime yapışıyor bir türlü çıkmıyor parmaklarımla söke söke çıkartıyorum. Ve en önemlisi ben bu rüyayı iki günde bir görüyorum. Bana böle sürekli görünen rüyalarım var.

 5. mehmet (01 Şubat 2015 saat: 13:26)

  Elimde bir avuç Sakızı sıkı sıkıya tuttuğumu gördüm. Düşmesin yada ne bileyim birsey olmasin die sıkı sıkı tutuyordum ve yolda yürüyorum giderken durup sakizlara bakıyorum tekrar yürüyorum tekrar durup sakizlara bakıyorum ne anlama geliyot ?

 6. oztayfun (04 Aralık 2014 saat: 19:15)

  Önce abim bana “lazım olur al “diye kagit paralar verdi. Annemin evinde yerde oturuyoruz.bir adam önümüzden geçip banyoya girdi muslukcuymus. Sonra arkasından annem çok açık bir elbise ile banyoda ellerini yıkadı. Ona kizdik git üstüne birseylet giy dedik.benim ağzımda kocaman bir sakız ağzımdan çektikce uzuyor kopariyorum ama bitmiyor ağzımdan çıktıkça cogaliyor sanki. Sonra annem transparan bir gecelikle çıkıyor karşımıza. Iç çamaşırları görünüyor. Abim ile ona kızıyoruz. O sırada meğer evi pansiyon olarak isletiyormuşuz.yan odadan oğlum ölüyor diye bir kadın bağırıyor yanına gidiyorum yatakta yatan çocuğu kucagima alıyorum. Çocuk meğer uyuyormuş.kucagimda uyanıyor anneleri ve odadaki diğerleri düğüne gideceklermiş hepsi çok şık giyimli. Bana teşekkür ediyorlar.

 7. Büşra Gediz (19 Eylül 2014 saat: 10:40)

  Rüyamda akşam vakti çok eski kirli bi ilkokul sınıfındaydım arkadaşlarımla birlikte ama kendi yanımızda yaşımızdayız 18 yaşındayız. Bu sınıfta 2 tane öğretmen var. Biri teftiş için gelmiş diğeri kendi hocamızmış. Teftiş için gelen öğretmen öğrencilere soru soruyor yanlış cevap verenlere elinde tülbent ya da bez gibi bir şey var onunla ellerine vuruyor.Sıra bana geldiğinde cevabı bilemiyorum ve vuruyor ama gitmiyor doğru cevabı verene kadar 4 5 kez yanlış cevap veriyorum ve her seferinde vuruyor sonunda doğru cevabı veriyorum ve yerime oturuyorum. Otururken de çok sinirlenip dayak yemekten korkmuyorum beni çok sinirlendirdiniz diyerek öğretmene bağırıyorum ama hiç konuşmuyor benimle. Oturduğumda masam yarı açılmış bir sakız görüyorum elimle paketi acmadan masada sürükleyerek oynuyorum. Bu sırada öğretmen vurduğu öğrencilere sakız dağıtıyor bana geldiğinde önümde sakız olduğunu görüyor tereddüt ediyor verip vermemekte arkasını dönüp giderken birden geri dönüp masama koyuyor daha sonra uyandım.

 8. elif (24 Haziran 2014 saat: 12:57)

  rüyamda çok lavoba ihtycm var.takvim ve yaprakkarı görüyorm. Yanıma biraz alıyorum.lavaboya gtmek için üst kat olan dersaneye gidiyorum.lavoba yernde bzm snfmz ama öğrenciler farklı onkar var. Bn snftan çıkıyorum.koridordada hocalar var ve bir hoca bana sakız çiğneyip gevrek gevrek masanın üzerne bırakmıcksnz.sakız çiğnenneyecek diyor.tmm dyorm ve gdyrm.ağzmda da sakız. Ama hocann dedeğni bn yapmamaşm.lavoba ihtyacını karşıkayamıyodm

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,