RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Saklamak

Rüyada saklamak, rüyayı gören kişinin, çok değer verdiği, aile büyüklerinden birisi tarafından kendisine hatıra olarak bırakılan ve manevi değeri çok büyük olan bir eşyanın kaybolmasına tabir edilir. Böyle bir olayla karşılaşılmaması için dikkatli ve tetikte olunması ve çalışılan kişilere daha dikkatli yaklaşılması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Saklambaç Oynamak

Rüyada saklambaç oynamak, rüya sahibinin, yaptığı işlerde ve ortaya koyduğu çalışmalarda aldığı başarılar arttıkça kendisine olan özgüveninin artacağına ve kişisel yetenek ve el becerilerini her gün biraz daha geliştirip yaptığı işte daha fazla ilerleyeceğine tabir edilir.

Rüyada Saklambaç İzlemek

Rüyada saklambaç izlemek, birçok davetlinin katılımıyla gerçekleştirilecek olan içinde hayırlı haberler bulunan ve insanlar için çok güzel bir olaya yorumlanır.

Rüyada Saklambaç Arkadaşı Görmek

Rüyada saklambaç arkadaşını gören kişinin, çocukluk yıllarındaki ya da gençlik yıllarındaki bir tanıdık ile bir görüşme yapmaya işaret edilir.

Rüyada Gizlenmek

Rüyada gizlenmek, karı koca, eş, dost ve akrabalar arasında dedikodu yapmaya, gıybet etmeye ve aralarına nifak sokmaya çalışmaya ve hatta ayırmak isteğine delalet eder.

Rüyada Kaybolmak

Rüyada kaybolduğunu görmek, rüyayı gören kişinin, çok sert bir karar ile tüm hayatını baştan aşağı değiştireceğine, yeni bir çizgi çekmeye, yeni bir iş bulup hayatını yeniden inşa etmeye başladığına işaret edilir. Ve en kısa süre içinde, başka bir ülkeye gideceğine ya da sehir değişikliği yapacağına ve artık kendi kararlarını kendisinin vereceğine tabir olunur.

Rüyada Halktan Birisinin Kaybolduğunu Görmek

Rüyada halktan birisinin kaybolduğunu görmek, aile hayatında ve iş hayatında bir anda meydana gelecek sorunlar, para sıkıntısından kaynaklanan büyük ve içinden çıkılmaz problemler olarak görülen ve çok büyük aile sıkıntılarına ve büyük kavgalara delalet edilecektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: