RuyaTabirleri.com

Rüyada Saklambaç Görmek

Rüyada saklambaç görmek, kişinin sıkıntılarının kısa süre içinde çözüleceğine, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, bu sayede özgüveninde artış yaşanacağına, yaşanan güzel şeyler sayesinde sevineceğine, uğradığı zararın telafi edileceğine ve büyük başarılar kazanacağına rivayet eder. Aynı zamanda, huzur bulmaya, ferahlık yaşamaya ve huzurlu, sağlıklı ve mutlu olmaya alamet eder.

Rüyada Saklambaç Oynamak

İş hayatında uzun zamandan beri büyük bir azim gösterilerek ortaya koyulmaya çalışılan projelerin başarıya ulaşacağına, hayırlı kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına ve büyük adımlar atıp hayat içinde çok iyi bir seviyeye gelineceğine işaret eder.  

Rüyada Saklambaç Oynadığını Görmek

İstenmeyen ve sevenleri çok üzecek olaylar yaşanacağına, bu yüzden uzunca bir süre sorunlu zamanlar geçirileceğine, iş hayatını bozmak isteyen kişilerle karşı karşıya kalınacağına, işlerin gün geçtikçe daha kötüleşeceğine, huzurlu aile ortamının yaşananlardan dolayı bozulacağına, çalışma hayatını kurtarmak amacıyla istenmeyen yollara girileceğine ve tartışmaların arasında kalınacağına delalet eder.

Rüyada Körebe Görmek

Çok yakın bir dostun vesile olmasıyla girilen bir işte hayırlı bir şekilde ilerlerken daha sonra yaşanacak kötü olaylardan ötürü çok zor geçecek ve maddi açıdan büyük kayıplara sebep olacak bir döneme girileceğine, zararların üst üste geleceğine, gidilen yolda büyük ihanetler görüleceğine ve ruhsal olarak büyük bir boşluğa düşüleceğine rivayet eder.

Rüyada Körebe Oynamak

Maddi imkânların yarar sağlamayacak yerlere harcanacağına, uzun süre büyük üzüntüler duyulacağına, sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çekileceğine, zor günler geçirileceğine, manevi olarak bir rahatsızlık yaşanacağına, kırgınlık yaşanacağına ve tartışmalı günler geçirileceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: