RuyaTabirleri.com

Rüyada Saklandığını Görmek

Rüyada saklandığını görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında güvendiği bazı insanlar tarafından kullanılmaya çalışıldığına, çok büyük bir ihanete kurban gidebileceğine, çok zor ve sıkıntılı bir duruma düşebileceğine, büyük üzüntüler yaşayabileceğine, maddi ve manevi olarak kendisini yıpratacak olaylar ile karşılaşacağına ve istemeden sevdiği bazı insanların kalbini kırmak zorunda kalacağına alamet eder.

Rüyada Birinden Saklandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, kendisini çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşürebilecek olaylar ile karşılaşmayacağına, her daim Allah yolunda yürüyeceğine ve sıkıntıya düştüğü zamanlarda edeceği dualar sayesinde ferahlığa çıkacağına işaret eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, yüreğini hak yoluna koyduğuna rivayet eder.

Rüyada Birilerinden Saklandığını Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında kendisini kötü duruma düşürebilecek olaylar ile karşı karşıya kalacağına, ancak Allah’ın izni ile bu durumlardan kurtulacağına, çok büyük genişliğe kavuşacağına ve her daim mutlu ve huzurlu bir kişi olacağına yorumlanır.

Rüyada Evde Saklandığını Görmek

Yakın bir akrabasının ölümünden ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayan rüya sahibinin, çok zor zamanlar geçireceğine ve sevdiği ve değer verdiği insanlar tarafından yalnız bırakılmayacağına delalet eder.

Rüyada Birinden Kaçmak ve Saklanmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, sorunlarından kurtulacağına, büyük kazançlar elde edileceğine ve aile hayatında çok hayırlı gelişmeler yaşayacağına alamet eder. Ancak kendi adına çıkartılacak dedikodular yüzünden büyük üzüntüler yaşayacağına ve sorunlu günler geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Saklanmak

İş hayatında çok zor durumlar yaşanacağına, büyük sıkıntılar çekileceğine, sevilen ve değer verilen kişilerden büyük bir ihanet görüleceğine, yaşanacak bu olaydan ötürü çok sorunlu bir döneme girileceğine, insanlara küsüleceğine ve kısa bir süreliğine işten güçten el etek çekileceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Saklandığını Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. İbrahim (06 Mart 2015 saat: 01:45)

    Rüyamda kendimi dayımın köydeki evinin bahçesinde tepelik biyerde saklanırken görüyorum. Dayımın oğlundan saklanıyorum neden bilmiyorum biraz korkmuş gibiyim onlara yukardan bakıyorum tepede yüzükoyu uzanmış vaziyette .birden bire dayıoğlu yanımda biti veriyo ,sonra hic bişey yokmuş gibi aşağıya iniyoruz. Evin içine giriyoruz tekrar bişiler oluyo birileri bizi bulmuş evin içinde yerin altına inen bir tünel var hepimiz oraya iniyoruz bir tek yaşlı ananem kalıyo defalarca çağarmama rağmen cevap bile vermedi tam hatırlayamıyorum ama sanırsam o tünel en başında benim saklandığım tepeliğe çıkıyomuş

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,