RuyaTabirleri.com

Rüyada Sal Görmek

Rüyada sal görmek, rüyayı gören kişinin arif, bilge, makam, şan şöhret, başarı sahibi olacağına, itibar göreceğine, rahata kavuşacağına, eğlenceli günler yaşayacağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin ticaret ehli kimse olacağı kadar, ağzının tadını bileceğine de alamet eder.

Rüyada Sala Binmek

Rüyayı gören kişinin hazırdan mal ve para edineceğine, bu sayede çok kolay bir hayatı olacağına, kurulu bir düzene kısa yoldan ulaşacağına, geçimini sağlamak için hiçbir zorlukla karşılaşmayacağına bu sayede hayatın güzelliklerinin farkına vararak ve onlardan istifade ederek yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Kayık Görmek

Rüyayı gören kişinin rahat içinde yaşayacağına, gece gezmelerinden, lüks restoranlarda yemek yemekten, iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına, dünyanın hiçbir nimetinden, lüksünden ve keyfinden mahrum kalmayacağına tabir edilir.

Rüyada Sandal Görmek

Rüyada sandan görmek hem hayır hem de şer olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin çok sevdiği, inandığı, birlikte çok şey paylaştığı bir kimse tarafından deyim yerindeyse sırtından bıçaklanacağına ve yarı yolda bırakılacağına yani ihanete uğrayacağına yorulurken bir yandan da rüya sahibine hoşluk, ferahlık ve moral getirecek bir kimsenin varlığına yorulur.

Rüyada Gemi Görmek

Rüyayı gören kişinin işiyle büyüyeceğine, rütbe alacağına, saygınlık kazanacağına, zenginlik, bolluk, bereket bulacağına tabir edilir. Rüya sahibinin yaşam şartlarının yükseleceğine, imkanlarının çoğalacağına ve hayatının kusursuz hale geleceğine rivayet edilir.

Rüyada Tekne Görmek

Rüyayı gören kişinin kariyer edinme hayalini gerçekleştirmek için eşsiz fırsatlara sahip olacağına, bu sayede güzel ve doğru işler yapacağına, başarılarını ispat edeceğine, dikkat çekeceğine, ön planda kalmayı sağlayacağına, her geçen gün daha profesyonel olacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sal Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. seda (21 Mayıs 2014 saat: 13:09)

    rüyamda avmede annem gil ile yürüyorduk. avmede bir sal salın içinde esmer bir baba ile oglu ve çocuk 4-5 yaşlarında çocuk çok güzel resimler karakalem çalışmalrı yapıyor ama ne ordan gelip geçenler ne de annem gil çocuk ile ilgileniyor ve yetenekli olsugunun farkında degiller sonradan ögreniyorum ki çocugun annesi ölmüş ve çocuk ile babası buralı degiller neyse ben çocugu alıp eve getiriyorum annem gile çok önemli bir yetenek diyorum ama annem gil anlayıp görmüyolar çocuktaki yetenegi sonrada ben bakmaya başlıyorum ayrıca çocuk çok güzel esmer saçları dalgalı ve kahverengi ve avmde bulundukları salın rengide küf yeşili

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,