RuyaTabirleri.com

Rüyada Salata Görmek

Rüyada salata görmek, yaşam telaşına ve kargaşasına işaret eder. Rüya sahibinin yoğun, karışık ve yorucu geçen hayatına tabir edilir. Rüya sahibi, her gün kalabalık otobüslerde, keşmekeş şehir trafiğinde, iş hayatının yoğunluğunda yani kısacası günlük hayatın koşuşturmasında allak bulla oluyor, kafası dağılıyor demektir. Rüyada salata görmek, genel anlam itibariyle kötüye delalet etmez fakat rüya sahibinin hayatta tabir yerindeyse bin parçaya bölündüğüne ve allak bullak olduğuna tabir edilir.

Rüyada Salata Yemek

Rüyasında salata yediğini gören kişinin iş hayatındaki yoğunluk artacak, rüya sahibi çok daha hızlı bir tempoda çalışmaya başlayacak demektir.

Rüyada Salata Yapmak

Rüyada salata yaptığını gören kişi arkadaşları tarafında çok seviliyordur diye tabir edilir. Rüya sahibi arkadaşları için çok güvenilir kişidir, attığı adımın, konuştuğu sözün ve yaptığı işin doğrulu onlar arasında tartışılmadan kabul görür.

Rüyada Salata Tabağı Görmek

Rüya sahibinin hiç umudunun kalmadığı defalarca denediği halde olmayan bir işini son kez deneyip bu defa başarılı olmasına işaret eder. Rüya sahibi son denemeyi aslında hasbel kader yapmış ve işe olan inancını tamamen yitirmiş demektir. Bu gelişme rüya sahibi için çok büyük mutluluk olacaktır.

Rüyada Salata Malzemesi Görmek

Rüyada salata malzemesi görmek rüya sahibi için hem zaruri hem de lüks olan kişisel ihtiyaçlara işaret eder. Rüya sahibi çok keyif alacağı, karlı da olacak bir alışverişe çıkacak demektir.

Rüyada Salata Hazırlamak

Rüya sahibinin hayatında bazı şeylerin Arap saçına dönmesine ve rüya sahibini uğraştırmasına işaret eder. Bu karmaşa rüya sahibinin strese girmesine neden olacak demektir.

Rüyada Salata Almak

Rüyasında salata aldığını gören kişi hayatından hayır görür, çalışmasının karşılığını alır, mutluluğu ve huzuru yerinde olur, güzelliklerle dolu bir hayat geçirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: