RuyaTabirleri.com

Rüyada Salata Yapmak

Rüyada salata yapmak, yakında bazı karışık işlerle uğraşmak zorunda kalacağınızın göstergesidir. Rüyasında karışık salata yapan kimse hayatında birtakım zorluklarla karşılaşır ve bu zorlukları çözmek bir hayli zaman alır. Rüyada domates ve salatalık ile yapılan salata yapmak, maddi açıdan bazı yeni gelişmelerin olmasına ve size ulaşacak beklenmedik bir menfaate işaretken; mevsim salatası iş hayatında yükselmeye, makam ve mevki sahibi olmaya yorumlanmaktadır. Rüyasında yeşillik salatası yapan kişinin her işi rast gider ve isteklerine kavuşur. Yeşillik salatası aynı zamanda manevi anlamda huzur ve mutluluk demektir.

Rüyada Salata Malzemesi Görmek

Rüyada görülen salata malzemesi rüya sahibinin dünyalıklarına ve gerçek hayatında sahip olacağı nimetlere işaret etmektedir. Zengin içerikli malzemeler elinize geçecek birçok nimetin ve kazanacağınız mal ve paranın sembolüdür. Rüyada salata malzemesi yıkayan kimse hayatındaki kötülüklerden bir bir kurtulur veya bu rüya gören kişinin yakın zamanda birçok menfaat elde etmesine yorumlanmaktadır.

Rüyada Salata Yemek

Rüyada salata yiyen kişinin hayatında birtakım karışıklıklar ve zorluklar ortaya çıkar. Salata yemek kişinin uğraşmak zorunda kalacağı problemlere de delalet etmektedir. Rüyada çok miktarda salata yiyen kimsenin başına bazı musibetlerle birlikte güzel hadiseler de gelir. Az miktarda salata ise az sorun anlamına gelmektedir. Rüyada lezzetli salata farklı şekillerde dünya nimetlerine; ekşi salata bazı musibet ve üzüntülere; acı salata ise yakın zamanda sizi üzecek bazı olaylarla karşılaşmanıza yorumlanmaktadır.

Rüyada Salata Yapmanın Psikolojik Tabiri

Rüyada salata yapmak kişinin iç dünyasındaki karmaşıklığı ve karışıklığı göstermektedir. Dünya hayatında birçok şeyle uğraşan ve aklı karışık kişilerin görebildikleri bu rüya kişinin aslında yaşamındaki zorlukları ve çetrefilli olayları çözme isteğini göstermektedir. Salata yapmak bazen de sizin içinde bulunduğunuz durumlara ürettiğiniz çözümleri veya farklı yaklaşımları göstermektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Salata Yapmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Seda (12 Eylül 2015 saat: 07:54)

    beni istemeye gelmeyen ailenin evinde mutfağımdayım sürekli ve sürekli çocuğa salata yapıyorum domates salatalik ve biberden.surelli doyurma ve ev isi yapma pesindeyim. Ev nasilsa babamda rahatlikla girip cikiyor. Ama garip olan benim başımda sürekli bir havlu ve saçlarım süreklo yaş. Babam beni islak sac havlu konusunda uyariyor. Ve en sonunda da babam amcamla geliyor oraya . babam amcama diyor ki bugun cuma abdest al cumaya git cikincada karinin yanina git. Ama amcam esinden ayrildi gercek hayatta. Ben babamin ayrilmis oldugu halde onu hala karisi olarak gormesine kiziyorum ona biseyler soylemek icin dönerken birden korku icinde uyandim

  2. Ali akıncı (29 Haziran 2015 saat: 18:19)

    Öncelikle merabalar kolay gelsin bu güm sabah saatlerimde gördüğüm rüya şu şekildeydi bir ev olduğunu dğşündüğüm ve kendimden yüksekte bir duvar gibi görünen kısımda asılı şekilde yarasa gördüm ve bu yarasa daha sonra sırtıma atladı yarasa sırtıma atladıktan sonra ben sırtımı duvara doğru bastırarak öldürmeye çalışıyordum ses çıkardığını duyuyordum sonra sesi kesildi ve uyandım ayrıca onu duvara doğru bastırdığımda birşeyler söylüyordu ve bende cebap veriordum yani anlaşabiliyorduk ama ne konuştuğumu hatırlamıyorum. Aynı gün öğleden sonra gördüğüm bi rüyada da salata yapıyordum çürük olarak hatırladığım göbek vardı ama birad bi yerden alıp ayıklıyordum biraz dolabın bi yerinden alıp ayıklıyordum daha sonra domates salatalık doğradığımı hatırlamıyorum ama 2-3 çeşit vardı salata içerisinde en son elim dolusu yeşil soğanı doğramıştım ama içine atıp atmamayı düşünüyordum atmak istiyordum ama fazla olabilir diye düşünüyordum ve uyandım.

    İki rüyam hakkındaki yorumlarınız için şimdide teşekkür ederim kolaylıklar dilerim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,