RuyaTabirleri.com

Rüyada Salatalık Görmek

Rüyada salatalık görmek rüyanın görüldüğü mevsime göre değişik şekilde yorumlanmaktadır. Mevsiminde görülen salatalık helal mala, işlerinizin düzeleceğine ya da bir terfi alacağınıza, borçlarınızı ödeyeceğinize işaret eder. Mevsimi dışında görülen salatalık elinize haram mal geçeceğine, işlerinizin bozulacağına veya iş yerinizdeki pozisyonunuzu kaybedeceğinize, büyük borçlar altına girebileceğinize delalet eder. Rüyada kesilmiş salatalık görmek hasta için şifaya, borçlu için borcunu ödemeye, kesilmiş salatalık ikram eden ya da ikram edilen kişi için hayra ve iyiliğe işaret eder. Eşi hamile olan bir adamın rüyada salatalık yediğini görmesi, doğacak olan çocuğunun kız olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Salatalık Toplamak

Rüyada salatalık toplamak, sürekli rızka, akışı kesilmeyecek paraya, hayatınızın iyiye gideceğine, dalında görülen salatalık ise cimriliğe işaret eder. Rüyasında salatalık toplayan kişi erkek ise, temiz bir kadınla evlenebileceğine, rüyasında salatalık toplayan kişi kadın ise, temiz saf bir adamla evlenebileceğine işaret eder.

Rüyada Salatalık Almak

Rüyada salatalık almak eşinizin hamile olacağına işaret eder. Eğer rüyada salatalık gören insan kadın ise eşinin işlerinin iyiye gideceğine, hayırlı ve helal rızıklara işaret eder.

Rüyada Salatalık Tarlası Görmek

Rüyasında salatalık tarlası görmek iyi yorumlanır. Rüyasında salatalık gören insanın işleri iyiye gider, memur veya çalışansa terfi alır. Düşmanlarından gelebilecek kötülüklerden korunur, onları alt eder. Fakirse zengin olur, zenginse malına mülküne değer biner.

Rüyada Salatalık Yemek

Rüyada salatalık yediğini gören kişi, hayra vasıl olur. Kendisi için ve toplum için hayırlı bir insan olacağına işarettir. Önündeki dönemde birçok kişiye yardım edebilir, karşılığını da olumlu olarak görebilir. İşinde terfi alabilir ya da işleri yoluna girebilir şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Salatalık Turşusu Görmek

Rüyada salatalık turşusu görmek ya da içmek sıkıntıya ve üzüntüye işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Salatalık Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. yasemin (14 Aralık 2015 saat: 14:20)

  Rüyamda oldukça yüksek bir yerdeyim neredeyse tüm şehir ayaklarımın altında aşağı inmem lazım eşimi bi konuda uyarmam gerekiyor onun işyerindeyim işçilerin bile cesaret edemediği bir yükseklikten onun çalışanları ile beraber iniyorum ama salatalaiktan merdiven yapılmış herkes şaşırıyor okadar yüksekten inmeme ve cesaret etmem eşimi uyarmak için odasına gidiyorum ama kalabalık ve tel ile konusuyor

 2. ahmet (12 Aralık 2015 saat: 05:14)

  Rüyamda ağaç dallarında yetişmiş güzel salatalıklar gördüm ve bende ağaçta idim komşunun ağacından koparmak istedim ama aşağıkilerden bir akraba bizim ağaçta daha güzelleri var komşunun salatalık lari zehirli dedi bende bizim ağacın dallarında idim ve güzel salatalık lar vardı seçmeye çalışırken annem aşağıdan seslendi dikkat et dalları kırma diye o esnada ikibucuk yasindaki kizimda bir dalda tutunuyordu ellerini daldan birakti bir taraftan kizimin dusmemesi icin ugrasiyorum bir taraftan dalin kirilmamasi icin bir taraftan da guzel ve ince bir saltalik koparmak istiyorum tam bu esnada sabah ezanı ile namaza uyandim

 3. sevgi (16 Temmuz 2015 saat: 18:24)

  Ruyamda evli bi adamla gorusuyordm evlerine gittim 2 cocuk vardi kiz ve erkek cocuklardi kiz cocuk salatalik yiyordu esi geldi saklandim elinde 2 torba yesil salatalik vardi biri az digeri coktu komsusunu cagirdi tursu yapalm dedi saklandgm yerden ciktm onunden gectm yaninda durdum beni gormuyordu.

 4. sezer cerit (28 Haziran 2015 saat: 12:43)

  ruyamda tanidik birisiyle konusup bir yere salatalik biraktim dedi onu almaya git dedi gittim salataliklar ayri ayri yakin bir sekilde yokus bir yerdeydi onlari aldim alirkende elbiselerde varmis kullanilmis onlarida aldim oradan ayrildim yorumlarsaniz sevinirim

 5. kadriye çelik (04 Mayıs 2015 saat: 01:03)

  Iyi günler. Ben rüyamda aşık oldugum kişiyi gördüm. 4 yıldır ilk kez bugünkü haliyle. Havuz ortamindaydik ama ben nun yanında değildim. Havuza falan girdigimi hatirlamiyorum. Sadece yanında sevgilisi vardı ama ben onu gün boyu gördüğüm için çok mutluydum.(biz birde yakın akrabayiz) akşam havuzdan çıkarken bizim.sokaktaki markete uğradık ve ev ihtiyaçları gibi şeyler aldığını hatırlıyorum. (Pek net değil) bende markete gidiyorum.arkasından standdaki salataliklari gosteriyorum.bunlardanda al diye Oda 1 veya 2 tane aliyodu.o salataliklari alırken bende marketin önünde babasini görüyordum. (Biz ayri şehirlerde yaşıyoruz ve 1 cümle bile konusmuslugumuz yok) lutfen en hızlı sekilde yorumlar misiniz? İslami çerçevede tabi ki. Bu rüya benim İçin çok önemli. Teşekkür ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,