RuyaTabirleri.com

Rüyada Salatalık Yemek

Rüyada salatalık yemek, meşakkat, zorluk ve terslik anlamına gelir. Rüya sahibinin ne kadar sabretse de bir işte ecel terleri dökeceğine ve o işe dayanmak konusunda çok zorlanacağına tabir edilir. Sıkıntı, zahmet, çile anlamına gelir. Rüya sahibinin içine dert olacak ve kimseye söyleyemeyeceği sözler işiteceğine işaret eder. Rüyada salatalık yemek hayırlara delalet etmez, gözyaşına, kötü haberlere ve kötü olaylara delalet eder.

Rüyada Salatalık Görmek

Rüyasında salatalık gören kişi, ailesinin ve sevdiklerinin mutluluğu için her türlü cefaya göğüs gerecek bir kişi olarak tasvir edilir. Kişi hatır için çiğ tavuk yiyecek kadar fedakâr ve özverilidir.

Rüyada Salatalık Çekirdeği Görmek

Rüyada salatalık çekirdeği görmek çok hayırlıdır, işlerin artacağına ve bu sayede kazancın da önemli miktarda çoğalacağına tabir edilir. Çiftçiler için verimli hasat anlamına gelir. Tüccar ya da dükkân sahibi için bol müşteri olarak yorumlanır.

Rüyada Taze Salatalık Görmek

Rüyasında taze ve yeşil salatalık gören kişi, ne derdi tasası varsa ondan kurtulur, esenlik, huzur, mutluluk ve şifa bulur. Çok hayırlı bir rüyadır, kişinin yüzünün gülmesi anlamına gelir.

Rüyada Salatalık Toplamak

Rüya sahibinin hayat standartlarını yükseltmesi ve daha rahat yaşaması için ikinci bir iş yapma gereksinimi yaşayacağına delalet eder. Bu ikinci iş, biraz daha fazla yorulmasına neden olsa da ilaç gibi gelecektir.

Rüyada Salatalık Tarlası Görmek

Rüya sahibinin çırak olarak başlayacağı bir işte, öğrenme hırsı, kıvrak zekâsı ve kişisel kabiliyetleri sayesinde işin kurdu olup, terfi etmesine tabir edilir.

Rüyada Salatalık Turşusu Görmek

Rüya sahibinin kendine özgü bir yolla zorluktan kısmen de olsa kurtulmasına işaret eder. Rüya sahibi için beladan henüz tam anlamıyla kurtulacağı günler de yakında gelecektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!