RuyaTabirleri.com

Rüyada Salavat Getirmek

Rüyada salavat getirmek Allah katındaki en makbul olan mümine delalet eder. Bu kişi güzel amelleri ve yaptığı hayırlar nedeni ile hak yolunda sayısız sevap işlemiştir ve bu sevaplar sayesinde her işi gücü rast gider, en belalı durumdan zarar görmeden çıkar. Bu nedenle bu kişi için efsunlu olduğu bile düşünülür, oysa Allah’ın en sevdiği kullarından olduğu için onun tarafından her zaman rahmet görür.

Rüyada Peygamber Efendimize Salavat Getirmek

Bu kişi yönünü Kâbe’ye dönecektir. Yani kendini dine ve Allah yolunda hayırlı işler yapmaya adayacaktır diye tabir edilir. Aynı zamanda güvenli, huzurlu ve tehlikesiz yaşamak anlamına gelir. Rüyada Peygamber efendimize salavat getirdiğini gören kişi Allah’ını bilen, ona sığınan, el açan ve yakaran kişiye de işaret eder.

Rüyada Salavat Çekmek

Kazadan, beladan, insan şerrinden ve her türlü musibetten uzakta olmaya, sıkıntılardan, dertlerden, zahmetten, çilelerden kurtulmaya ve rahata kavuşmaya delalet eder. Bu kişi özellikle manevi açıdan büyük bir huzur ve dinginlik yaşayacaktır.

Rüyada Kelime-i İşaret Getirmek

Rüya sahibinin başının her sıkıştığında Allah’a sığınmasına işaret ederken aynı zamanda dini bütün olması anlamına gelir. Rüyasında kelime-i işaret getirdiğini gören kişi dini çarpıtmadan ve saptırmadan, layığıyla yaşayacak, inancının da ibadetinin de hakkını verecektir.

Rüyada Tekbir Getirmek

Ahlakta güzel, harama el uzatmayan, aklından fesat geçirmeyen, niyetini bozmayan, doğru yoldan ayrılmayan kişi ile tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda hayatta ömür boyu sürecek olan mutluluğa ve başarılara yorulur.

Rüyada Tekbir Sesi Duymak

Rüya sahibinin sonunda hidayete ereceği anlamına gelir. Rüyasında tekbir sesi duyduğunu gören kişi çok sevinç ve mutluluk verici, müjdeli bir haber alacak demektir. Bu kişi tövbesinden de geri dönmeyecektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Salavat Getirmek İle İlgili Rüyalar;

 1. fatih (09 Nisan 2014 saat: 12:28)

  Rüyamda bir müze gibi bir yerdeyim.
  Camlari panzer cami olduğunu biliyorum.
  Sonra gökyüzü pembe ile bir turunc rengine dönüyor.
  Fakat ben biliordum bir göktaşi dünyaya düsecek.
  Duvardaki resimlere bakan insanlari uyariyorum.
  Onlara bağirarak salavati şerifi ve şehadet getirin diyorum.
  Arka arkaya salavat ve şehadet getiryorlar.
  Iclerinden bir kadin karşi gelior ve islama karşi konuşuyor.
  Bende ona beddua ediorum. Sonra göktaşi dünyaya carpiyor.
  Ama bizlere birşey olmuyor. Sonra kendimden diyorumki : hayir
  Bu kiyamet olamaz, cünki Isa (a.s) gelmedi. Kiyamat işaretleri gelmedi.
  Ardindan ikinci göktaşi carpiyor. Hersey yok oluyor . Tek ben kaliyorum .

 2. volkan (25 Mart 2014 saat: 10:24)

  bir melekle etrafı çevrili balkon gibi bir yerdeyiz yukarıdan aşağıya doğru uzanan büyük kağıda yazılmış ve sıralanmış arapça isimler bulunmakta bu isimlerin meleklerin isimleri olduğunu söylüyor ve bana okumamı söylüyor bende okuyorum sonra gece karanlığında gökyüzünde bir silüet beliriyor ve iki kişinin buluşmasını görüyorum ardından kayboluyor bu görüntü yanımdaki melek bana peygamber efendimizin bana darıldığını söylüyor bu arada rüyada başından beri sürekli çok güzel bir sesten tekbir seslerini duyuyorum birden kendimi baş aşağı asılı olarak gökyüzünde buluyorum karşımda efendimiz var elimi uzatıyorum parmakları parmaklarıma değiyor fakat yüzünü seçemiyorum.

 3. Yavuz (18 Ocak 2014 saat: 10:57)

  Rüyamda bir meclis yada kalabalık bir yerde Peygamberimizin ismi geçiyor ve ordaki herkes peygamberimize Salavat getiriyor ama içlerinden gerçekte patronum olan kişi rüyamdada patron salavat getirenlere anmayın töbe haşa salavat getirmeyin diyor bunun oyle dediğini duyunca ben arabanın içinden çıkıp bağırıyorum sen ne diyor sun nasıl dersin boyle bişiy diye çıkışıyorum yani adeta dovucem patronu o derece üstüne doğru gidiyorum duyduğumada eminim aslında ama o diyor ki yanlış anladın kesinlikle ben onu demedim diyor ben bunu duyunca mahcup oluyorum ve ozur diliyorum ozur dilerkende demedim diyor nasıl düşünürsün boyle bişiy der gibi bişiyler soylüyor

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,