RuyaTabirleri.com

Rüyada Salavat Getirmek

Rüyada salavat getirmek Allah katındaki en makbul olan mümine delalet eder. Bu kişi güzel amelleri ve yaptığı hayırlar nedeni ile hak yolunda sayısız sevap işlemiştir ve bu sevaplar sayesinde her işi gücü rast gider, en belalı durumdan zarar görmeden çıkar. Bu nedenle bu kişi için efsunlu olduğu bile düşünülür, oysa Allah’ın en sevdiği kullarından olduğu için onun tarafından her zaman rahmet görür.

Rüyada Peygamber Efendimize Salavat Getirmek

Bu kişi yönünü Kâbe’ye dönecektir. Yani kendini dine ve Allah yolunda hayırlı işler yapmaya adayacaktır diye tabir edilir. Aynı zamanda güvenli, huzurlu ve tehlikesiz yaşamak anlamına gelir. Rüyada Peygamber efendimize salavat getirdiğini gören kişi Allah’ını bilen, ona sığınan, el açan ve yakaran kişiye de işaret eder.

Rüyada Salavat Çekmek

Kazadan, beladan, insan şerrinden ve her türlü musibetten uzakta olmaya, sıkıntılardan, dertlerden, zahmetten, çilelerden kurtulmaya ve rahata kavuşmaya delalet eder. Bu kişi özellikle manevi açıdan büyük bir huzur ve dinginlik yaşayacaktır.

Rüyada Kelime-i İşaret Getirmek

Rüya sahibinin başının her sıkıştığında Allah’a sığınmasına işaret ederken aynı zamanda dini bütün olması anlamına gelir. Rüyasında kelime-i işaret getirdiğini gören kişi dini çarpıtmadan ve saptırmadan, layığıyla yaşayacak, inancının da ibadetinin de hakkını verecektir.

Rüyada Tekbir Getirmek

Ahlakta güzel, harama el uzatmayan, aklından fesat geçirmeyen, niyetini bozmayan, doğru yoldan ayrılmayan kişi ile tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda hayatta ömür boyu sürecek olan mutluluğa ve başarılara yorulur.

Rüyada Tekbir Sesi Duymak

Rüya sahibinin sonunda hidayete ereceği anlamına gelir. Rüyasında tekbir sesi duyduğunu gören kişi çok sevinç ve mutluluk verici, müjdeli bir haber alacak demektir. Bu kişi tövbesinden de geri dönmeyecektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!