RuyaTabirleri.com

Rüyada Salavat Görmek

Rüyada salavat görmek, rüya sahibinin tez canlı, sabırsız ve fevri olduğuna bu durumun kendisi için hep dezavantaj getirdiğine delalet eder. Kişi içinde hiçbir kötülük olmadığı halde bu sabırsız davranışları ve ani çıkışları nedeniyle sürekli yanlış anlaşılıyor ve çevresi tarafından sevilmiyor diye tabir edilir. Rüyada salavat görmek, rüya sahibinin daha sakin, soğukkanlı ve sağduyulu olması ve böyle davranması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Salavat Getirdiğini Görmek

Rüyasında salavat getirdiğini gören kişi, eğer kendisine inanır, çok çalışır, inancını yitirmeden, yılmadan ve bir an olsun vazgeçmeden hayalinin peşinden giderse, onu gerçekleştirmeyi mutlaka başaracak demektir. Sebat edilmesi suretiyle her istenilene kavuşmaya tabir edilir.

Rüyada Besmele Çekmek

Rüyada besmele çekmek, hayatta hayır getirecek kişilerle karşılaşmaya onlar sayesinde fayda görerek tüm kötü düşüncelerden, hastalıktan, borçtan kurtulmaya ve gözyaşını silmeye işaret eder. Şifa bulmaya ve kurtuluşa kavuşmaya tabir edilir.

Rüyada Besmele Yazmak

Bir kimse eğer rüyasında besmele yazdığını görürse o kişi hikmet sahibi olur, hidayete kavuşur, Allah’ın sevgili kulları arasında yerini alır diye tabir edilir. Rüya sahibinin ileride ulu bir kişi olacağı, insanların kendisinden feyz alıp, karşısında saygıyla eğileceği anlamına gelir.

Rüyada Besmele Yazılı Kâğıt Görmek

Rüyada besmele yazılı kâğıt görmek, rüya sahibinin, sıhhatli, uzun ve keyifli bir ömür geçireceğine işaret eder. Kişi, yaşlandığı zaman dahi etrafından hayırlı kimseler eksik olmayacak ve onlardan her daim vefa görecek demektir.

Rüyada Besmele Çekerek Uyanmak

Rüyasında besmele çekerek uyandığını gören kişi, yaptığı hayırlar sayesinde Allah’a yakın olur, her türlü kazadan ve beladan da korunur. Rüyada besmele çekerek uyanmak, tehlikelerden ve kötülüklerden uzak olmaya, korunmaya ve hayır dualarından mahrum kalmamaya delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Salavat Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Sumeyra (07 Haziran 2015 saat: 05:27)

    Rüyamda felsefe sınavım var.ve sınava babamlardan gideceğim.sınava 20 dakika süre kalıyor. yetişemiycem diye vesveseler sarıyor.babam arabasıyla bırakacağını söylüyor.arabaya bindiğinde bana şeffaf bir poşetin içinde iki kilo kadar kiraz veriyor ben kirazlarfan yerken cekirdeklerinin oyuk oyuk oldugunu goruyom.tadı çok güzel ama.sınav binasına yetişiyoz.ben sınav giriş belgesini almadığımı farkesince binada bi görevliye rica ediyorum.görevli kadın bana önce nüfusumu sonra da benden üstünde peygamberimizin isimlerinden olusan salavarlar yazan kağıdı vermemi istiyor.bana şöyle diyir kutlu doğum kağın yanında mı onu ver yeter sınava girebilirsin .ve uyanıyorum eger tabir ederseniz çok sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,