RuyaTabirleri.com

Rüyada Salça Görmek

Rüyada salça görmek genel olarak hem hayra hem şerre delalet eder, iyi ve güzel şeylere işaret ettiği gibi kötü şeyler olarak da değerlendirilir. Rüya sahibi için büyük yıkım ve keder olarak tabir edilir.

Rüyada salça görmek derin acılar ve büyük kayıplar anlamına gelir. Diğer yandan da tam tersi şekilde yorumlanır. Rüya sahibi için aksiliklerin ve tersliklerin sonlanmasına, işlerin düzene girmesine ve rüya sahibinin karlı işlere atılmasına yorulur. Rüyasında salça gören kişinin az bir sermaye ile kayda değer bir kazanç elde edeceği şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Salça Yemek

Rüya sahibi için hayırlara delalet eder. Rüyasında salça yediğini gören kişi fayda ve hayır göreceği şeylerle karşılaşır ve esenliğe kavuşur.

Rüyada Salça Yaptığını Görmek

Ferahlık ve esenlik olarak değerlendirilir. Rüya sahibi için güzel günlere delalet eder. Rüya sahibi sağlık sorunları olan kişiyse sağlığına kavuşur keyfi yerine gelir. Dardaysa eli bollaşır ve rahata erer.

Rüyada Salça Dökülmesi

Rüyada salçanın döküldüğünü görmek rüya sahibinin alttan alttan ilerletmeye çalıştığı bir işin peşinde olduğuna bu nedenle hareketlerinin değişmesine ve tuhaflaşmasına işaret eder. Rüya sahibi, kimseye bir şey belli etmemek için herkesi kuşkulandıran ve şüphelendiren davranışlarda bulunarak tüm dikkatleri üzerine çekecek demektir.

Rüyada Salça Satın Almak

Rüyada para ile salça satın aldığını gören kişi büyük bir ihanet ve nankörlük içerisinde olacak demektir. Rüya sahibi kendisine emek veren ve üzerinde hakkı olan bir kişiye büyük haksızlık yapacak ve onu çok üzecek diye tabir edilir.

Rüyada Salça Ekmek Yemek

Naif, yumuşak ve anlayışlı olmaya işaret eder. Rüya sahibi sakin ve mülayim olacağı bir döneme girecek, sevecen ve anlayışlı tavırları sayesinde yakın çevresini memnun edecektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: