RuyaTabirleri.com

Rüyada Salep Görmek

Rüyada salep görmek, rüyayı gören kişinin kısa yollardan ve rahat şekilde hem helal hem de garanti olacak kazanç elde edeceğine ve sabit bir geliri olacağına delalet eder. Rüya sahibinin her ay eline sayılacak ve garanti olacak bir kazanç kapısına ulaşacağı, bu sayede yaşamını sıkıntıya ve borca düşmeden, harcama zorluğu yaşamadan ve yoklukla karşılaşmadan geçireceği anlamına gelir.

Rüyada Salep İçtiğini Görmek

Rüyada salep içtiğini görmek, rüyada salep görmek kadar hayırlı değildir ama şer olduğu da söylenemez elbette. Rüya sahibinin vaktini alacak fakat üstesinden gelemeyeceği kadar önemli ve ağır da olmayacak bir detayla karşı karşıya kalacağına, sağduyusu ve ustalığı sayesinde bunu hemen aşmayı başaracağına işaret eder. Her ne kadar rüya sahibinin iradesi dışında gelişecek bir sıkıntı olsa da rüya sahibinin iradesi ve kontrolü sayesinde giderilecek demektir.

Rüyada Salep Çiçeği Görmek

Rüyayı gören kişinin adını yüceltecek ve insanlar arasında iyi anılacak şekilde yayılmasını sağlayacak güzel işler yapacağına, bu sayede hem sevilen, takdir edilen kişi olacağına hem de kendisi için çok isabetli bir şey yaparak geleceğini kurtaracağına alamet eder. Rüya sahibinin mal, para, mutluluk, ün ve makam ile nasipleneceği ve hakkına düşen payı alacağı anlamına gelir.

Rüyada Salep Yapmak

Rüyayı gören kişinin deyim yerindeyse işinin kölesi değil efendisi olarak çalışma imkânı elde edeceğine, en tepkedeki kimse olacağına, bunun ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına ve sahip olduğu ünvana yakışır şekilde kazanç elde edeceğine rivayet edilir.

Rüyada Boza Görmek

Rüyayı gören kişinin çevresindeki güçlü ve zengin bir kişi sayesinde bolluğun tadına varacağına ve zenginliğin, lüksün de ne demek olduğunu anlayacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!